FÁZY REDUKCIE HMOTNOSTI

NUTRI FOOD PLAN predstavuje 6 individuálnych účinných programov, určených pre kontrolu, redukciu a dlhodobé udržanie získanej hmotnosti. Vďaka nutričnej vyváženosti ich môžete absolvovať i dlhodobo a ako jediný zdroj výživy alebo v kombinácii s vhodnými potravinami, ktoré Vám odporučí výživový poradca. Programy NUTRI FOOD PLAN sú vhodné pre rýchle a bezpečné chudnutie, pre pozvoľné chudnutie, pre udržanie ideálnej hmotnosti alebo ako očistná kúra – detoxikácia organizmu.

DOČASNÉ VEDĽAJŠIE ÚČINKY

Bolesť hlavy

Môže spôsobiť dehydratácia, nedostatok sacharidov alebo kofeínu. Po vypití väčšieho množstva vody (1/2 – 3/4 litra naraz) by bolesť mala pominúť. Ak sa tak nestane, vezmite si slabý liek proti bolesti hlavy (paracetamol, ibuprofen; acylpyrín nie je vhodný).

Bolesť brucha

Nevoľnosť alebo hnačka môžu byť spôsobené vysokou koncentráciou minerálnych látok a vitamínov v diéte.

Závrat a chvenie

Tieto dočasné vedľajšie účinky sú väčšinou spôsobené nedostatkom tekutín. Sadnite si na 10 – 15 minút na pokojné miesto a vypite 1/2 litra minerálnej vody. Budete sa cítiť lepšie.

Nepríjemný dych

V prípade nepríjemného pocitu v ústach pite viac vody a čistite si častejšie zuby. Môžete použiť sprej do úst alebo žuvačky bez cukru.

POVOLENÉ POTRAVINY

Biela a zelená zelenina

Surová alebo varená v pare v neobmedzenom množstve, listová zelenina ako špenát, rukola, šalát, polníček, uhorka, brokolica, artičoky, baklažán, fazuľky, zelená a biela paprika, špargľa, kapusta, kel, cuketa, patizón, zelené fazuľkové struky, čakanka, karfiol, šampiňóny, hliva, biela reďkev, petržlen, zeler, chren, zázvor, cibuľa, cesnak, pór, kaleráb, fenikel, artičoky, bylinky a pod. Hrášok, olivy a avokádo povolené nie sú.

  • Zeleninový vývar NutriFood v neobmedzenom množstve – pripravený ako vývar so zeleninou alebo ako slaný nápoj.
  • NutriFood tyčinka – v prípade zvýšenej energetickej potreby.
  • Cestoviny NutriFood – FIT PASTA.

Kontaktuje našich špecialistov

Každý človek je jedinečný, a preto aj jeho jedálniček na chudnutie musí byť prispôsobený jeho potrebám. Program NUTRI FOOD PLAN s potravinami NutriFood MRP Vám na mieru zostavia naši certifikovaní výživoví poradcovia.