STAŇTE SA CERTIFIKOVANÝM VÝŽIVOVÝM PORADCOM!

Spoločnosť NUTRI a.s. vytvorila licenčný systém na nezávislé prevádzkovanie poradenských centier pre bezpečnú optimalizáciu telesnej hmotnosti a výživové poradenstvo s VLED a LED produktmi NutriFood MRP, ktoré sú určené pre plnohodnotnú náhradu celodennej stravy.

Všetky produkty NutriFood MRP, ktoré sú založené na rozsiahlych klinických výskumoch, vyhovujú medzinárodným právnym predpisom EÚ a sú vyrobené podľa overených výrobných postupov na základe dlhodobých profesionálnych skúseností s odborníkmi a špecialistami s celosvetovým uznaním v oblasti klinickej výživy, nutričnej medicíny a liečby obezity pod vedením MUDr. George L. Blackburna, PhD.

PRAVIDELNE POSKYTUJEME

KARIÉRA S NUTRI FOOD PLAN

Uchádzači, ktorí nemajú prax alebo vyštudovaný odbor výživy sa s nami rekvalifikujú a prostredníctvom certifikácie a zaškolenia na profesionálnej úrovni s dlhoročnými odborníkmi na výživu tak získavajú oprávnenie pre vykonávanie práce výživového poradcu. Ak máte záujem stať sa certifikovaným výživovým poradcom NUTRI FOOD PLAN vo svojom regióne, vyplňte a zašlite nám prihlášku alebo nás kontaktujte.

STE LEKÁR ALEBO NUTRIČNÝ TERAPEUT?

Ak ste lekár alebo skúsený odborník v oblasti nutričného poradenstva či obezity a preventívnej medicíny a máte záujem pracovať s VLED a LED redukčnými a výživovými programami NUTRI FOOD PLAN, ktoré zaručia Vašim pacientom rýchle, bezpečné a zdravé chudnutie bez pocitu hladu, únavy a bez následného jo – jo efektu, neváhajte nás kontaktovať. Získate rad spokojných pacientov, ktorí efektívne schudnú pod Vaším odborným dohľadom.

Akcie

Akcie poradní

Prezrite si akcie a výhodné ponuky, ktoré ponúkajú naše jednotlivé poradne.

Akcie eshopu

Prezrite si akcie a zľavy produktov a balíkov
na našom eshope.