Nápoje

Voda je kľúčová pre naše zdravie. Odporúča sa preto vypiť denne 2 – 3 litre vody.

Dostupné v poradenských centrách a v eshope

Vhodné aj v redukčných programoch

9 € / kus
9 € / bal.

Popis

Pitný režim je popri chudnutí veľmi dôležitý. Pri dehydratácii vás môže začať bolieť hlava, objaviť únava, nevoľnosť či pocit slabosti. Preto je veľmi dôležité dodávať telu stratené tekutiny. Diéta NUTRI FOOD PLAN zrýchľuje metabolizmus a napomáha odvodňovať organizmus.

Vhodným spôsobom ako si dopĺňať tekutiny môžu byť aj naše nízkosacharidové ochutené nápoje. Svojím zložením sú vhodné aj pre diabetikov. V ponuke nájdete: zeleninový vývar, ovocné nápoje s príchuťou – exotika, pomaranč, čierna ríbezľa, lesné plody.

Všetky potrebné informácie o zložení jednotlivých našich produktoch nájdete na obaloch. O spôsobe užívania a správneho nastavenia vhodného programu vás bude informovať váš nutričný poradca.

Produkty NutriFood MRP nie je možné zakúpiť bez prvej vstupnej konzultácie u výživového poradcu, ani prostredníctvom internetu či tretej osoby ( s výnimkou nasledujúcich produktov: nápoje, víno, smoothie, čaje, fit pasty, sladkosti a slané pochutiny).

Nízkoenergetické potraviny a nápoje sú vhodným doplnkom stravy či pitného režimu, nielen pri redukčných diétach, ale aj ako náhrada vysoko sacharidových potravín a nápojov počas dňa.

Medzi našimi potravinami a produktami tejto kategórie nájdete:

Zeleninový vývar
Ovocný nápoj s príchuťou pomaranča
Ovocný nápoj s príchuťou lesného ovocia
Ovocný nápoj s príchuťou exotického ovocia
Ovocný nápoj s príchuťou čiernej ríbezle

Kontaktujte našich špecialistov

Chudnem s poradcom s NutriFood MRP | Chudnutie NUTRI FOOD PLAN

Každý človek je jedinečný, a preto aj jeho jedálniček na chudnutie musí byť prispôsobený jeho potrebám. Program Chudnem s poradcom s NutriFood MRP potravinami patriaci pod značku NUTRI FOOD PLAN vám na mieru zostavia naši certifikovaní výživoví poradcovia.

Potrebujete poradiť? Radi vám pomôžeme.

Akcie

Akcie poradní

Prezrite si akcie a výhodné ponuky, ktoré ponúkajú naše jednotlivé poradne.

Akcie eshopu

Prezrite si akcie a zľavy produktov a balíkov
na našom eshope.