Nealkoholické šumivé víno

Ochutnajte absolútnu novinku – nízkoenergetický skvost v podobe nealkoholického šumivého vína so zníženým obsahom cukru a kalórií.

Dostupné v poradenských centrách a v eshope

Vhodné aj v redukčných programoch

8,90 € / kus
/ bal.

Popis

K  výrobe Nutri Food FRIZZANTE je použitá najmodernejšia technológia umožňujúca plne zachovať podstatu vína vrátane aromatických látok, teda vône, farby a rovnako tak chuti. Ide o exkluzívnu a štýlovú nealko alternatívu k alkoholickej verzii vín a môžeme ju odporučiť všetkým, ktorí si chcú dopriať kvalitný dúšok vína bez alkoholu. Zrodilo sa pre vás u našich českých susedov – vo vinárstve na Južnej Morave, kde tieto vína s bohatou históriou zbierajú popredné ocenenia v rade kategórií vinárskych súťaži doma i v zahraničí.

Ide o originálny produkt prémiovej kvality spomedzi nápojov vhodných pri redukcii hmotnostipre vodičov a ľudí, ktorí z rôznych dôvodov nemôžu alebo sa vyhýbajú alkoholu. Nealkoholické víno NutriFood je rovnako vhodné v tehotenstve či v období dojčenia alebo len tak, na spríjemnenie letných večerov vonku s priateľmi. V chladných dňoch je zase príjemným spoločníkom v teple domova s rodinou alebo s Vašou drahou polovičkou. Nízkokalorické víno NutriFood, v dnešnej modernej spoločnosti, vynikne aj na slávnostnej príležitosti, spoločenskej alebo pracovnej udalosti a dokonca i svadbe.

Produkty NutriFood MRP nie je možné zakúpiť bez prvej vstupnej konzultácie u výživového poradcu, ani prostredníctvom internetu či tretej osoby ( s výnimkou nasledujúcich produktov: nápoje, víno, smoothie, čaje, fit pasty, sladkosti a slané pochutiny).

Nízkoenergetické potraviny a nápoje sú vhodným doplnkom stravy či pitného režimu, nielen pri redukčných diétach, ale aj ako náhrada vysoko sacharidových potravín a nápojov počas dňa.

Medzi našimi potravinami a produktami tejto kategórie nájdete:

Nealkoholické šumivé víno FRIZZANTE NutriFood ROSÉ
Nealkoholické šumivé víno FRIZZANTE NutriFood WHITE

Kontaktujte našich špecialistov

Chudnem s poradcom s NutriFood MRP | Chudnutie NUTRI FOOD PLAN

Každý človek je jedinečný, a preto aj jeho jedálniček na chudnutie musí byť prispôsobený jeho potrebám. Program Chudnem s poradcom s NutriFood MRP potravinami patriaci pod značku NUTRI FOOD PLAN vám na mieru zostavia naši certifikovaní výživoví poradcovia.

Potrebujete poradiť? Radi vám pomôžeme.

Akcie

Akcie poradní

Prezrite si akcie a výhodné ponuky, ktoré ponúkajú naše jednotlivé poradne.

Akcie eshopu

Prezrite si akcie a zľavy produktov a balíkov
na našom eshope.