4 fázy NutriFood‌ Keto

Obezita je obrovským stresom pre srdce, je príčinou mnohých ochorení pohybového systému a vedie aj k poruchám v oblasti psychosociálnej. Ak máte silnú motiváciu a chcete rýchlo, jednoducho a bezpečne schudnúť tak práve programy NutriFood‌ Keto sú riešením pre vás.

Pre  správne zvolenie vhodného redukčného programu si môžete pomôcť našou online kalkulačkou. Všetky programy sú zostavené zo 4 fáz, ktoré zabezpečujú efektívne chudnutie a boli vytvorené tak, aby vám pomohli prestúpiť z redukčného programu NutriFood‌ Keto na nutrične vyvážený jedálniček. Pre dosiahnutie vytúženej cieľovej hmotnosti bez jo-jo efektu vám odporúčame absolvovať všetky nižšie uvedené 4 fázy. 

Garant bielkovinovej diéty NutriFood‌ Keto

Skončila Lekársku fakultu v Bratislave v roku 1986. Má atestáciu z vnútorného lekárstva a diabetológie a porúch látkovej výmeny. Pracuje ako ústavná diabetologička v Nemocnici akademika L. Dérera . Špecializuje sa na oblasť výživy, porúch metabolizmu, obezity, endokrinológie a diabetológie. Je odbornou medicínskou garantkou redukčných a výživových programov NUTRI FOOD PLAN.

MUDr. Katarína Černá, MHA, MPH, MBA

diabetológ, internista, medicínsky odborný garant NUTRI FOOD PLAN

1. fáza diéty NutriFood‌ Keto

Kedy mám začať s diétou?

Rozmýšľať nad redukciou hmotnosti by ste mali na základe výsledkov zdravotného stavu a Vášho osobného pocitu. Obezita je obrovským stresom pre srdce, je príčinou mnohých ochorení pohybového systému a vedie aj k poruchám v oblasti psychosociálnej.

V prvej fáze, ak vážite do 80 kg, by ste mali konzumovať 4 porcie vysokobielkovinových jedál NutriFood‌ Keto  denne, v prípade váhy nad 80 kg 5 porcií denne. Prvá fáza predstavuje veľmi nízkoenergetickú diétu, kde bežná strava je úplne nahradená potravinami NutriFood‌ Keto , ktoré môžete kombinovať s bielou a zelenou zeleninou v neobmedzenom množstve.

1 fáza diéty

  • Pri vypočítaní dĺžky programu 1. fázy vám pomôže BMI kalkulačka.
  • Budete chudnúť rýchlo a jednoducho, každý deň budete konzumovať 4 alebo 5 produktov NutriFood Keto (na základe hmotnosti) a k tomu multivitamínový komplex.
  • Odporúčané je vypiť aspoň 2-3 litre tekutín.
  • Všetky povolené jedlá, potraviny a nápoje sú uvedené nižšie.

Počet porcií

Do 80 kg: 4 porcie NutriFood Keto

Nad 80 kg: 5 porcií NutriFood Keto