Odborný dohľad poradcu

Spoločnosť NUTRI a.s. sa venuje poskytovaniu komplexných služieb vo forme odborného poradenstva a dohľadu nad redukciou hmotnosti, poradenstva v oblasti výživy a zdravého životného štýlu prostredníctvom poradenských centier a certifikovaných výživových poradcov po celom Slovensku, Česku a Maďarsku.

 

„Naším cieľom je efektívne riešenie obezity a s ňou súvisiaca liečba civilizačných ochorení.“

ZABEZPEČUJEME A POSKYTUJEME

Poradenstvo

Poradenstvo v oblasti redukcie hmotnosti v rámci osobných konzultácii s klientom. Kontroly u výživového poradcu NUTRI FOOD PLAN sú počas roka úplne ZADARMO.

Vyšetrenie

Podrobné vyšetrenie – diagnostika metabolizmu, miera zavodnenia organizmu, nutričná diagnostika proteínov a minerálov, zistenie stavu telesnej zdatnosti, vyšetrenie tukovej hmoty, zistenie metabolického veku, percentuálna miera svaloviny v jednotlivých častiach tela.

Odporúčania

Poradíme vám vo výbere vhodného redukčného programu s ohľadom na váš zdravotný stav a vstupné vyšetrenie. Naši certifikovaní výživoví špecialisti vám zostavia individuálny jedálniček na chudnutie.

Potraviny

Vysokokvalitné, chutné a nutrične vyvážené potraviny, ktoré zabezpečia úplnú náhradu stravy a 100% odporúčanej dennej dávky potrebných vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov a aminokyselín – nejde o žiadne výživové ani potravinové doplnky.

Kontroly

V rámci našich programov vám poskytneme pravidelné kontroly a konzultácie počas celej doby redukcie a stabilizácie hmotnosti ZADARMO. Odborný dohľad nad redukciou hmotnosti máme pre vás k dispozícii aj po skončení redukčných programov.

Edukácia

V rámci pravidelných konzultácii s vaším výživovým poradcom získate aj nové vedomosti v oblasti zdravia a výživy. Naučíme vás, aké potraviny sú pre vás vhodné a ktorým sa naopak máte vyhýbať aby ste si svoju zredukovanú váhu dokázali dlhodobo udržať.

DIAGNOSTIKA METABOLIZMU

Len pár minút stačí na to, aby ste zistili, ako presne funguje vaše telo a ako najefektívnejšie schudnete! Metabolizmus každého jedného človeka je jedinečný. Aj vďaka odbornej diagnostike v NUTRI FOOD PLAN zistíme ako funguje váš metabolizmus a nastavíme vám individuálny redukčný program alebo špeciálne upravený jedálniček na chudnutie.

Kontaktuje našich špecialistov

Každý človek je jedinečný, a preto aj jeho jedálniček na chudnutie musí byť prispôsobený jeho potrebám. Program Chudnem s poradcom s NutriFood MRP patriaci po značku NUTRI FOOD PLAN vám na mieru zostavia naši certifikovaní výživoví poradcovia.