JEDÁLNIČEK NA CHUDNUTIE

Každý máme iné rozloženie svalov a tukov, inú pohybovú aktivitu, či časové možnosti stravovania. Náš výživový špecialista vám podľa vašich potrieb, pohybu a zdravotného stavu vytvorí nutričný plán na mieru, v závislosti od toho, či chcete schudnúť alebo si len udržať svoju hmotnosť. Mnohým ľuďom sa po prvých dňoch zdá, že jedia viac ako pred tým, no napriek tomu dosahujú svoj cieľ. Dôležitá je pestrosť a vyváženosť. Poradíme vám, ako najlepšie postupovať, aby ste dosiahli svoju vysnívanú hmotnosť.

AKO TO PREBIEHA

Vstupná konzultácia

Vstupná konzultácia sa týka vášho zdravotného stavu, denných návykov, pohybových aktivít a vašich cieľov. Každý program zahŕňa: vypracovanie jedálnička na mieru, diagnostiku telesnej skladby, edukáciu klienta v oblasti výživy.

Jedálniček na mieru

Na základe vstupnej konzultácie vám nutričný poradca vypracuje nutričný plán na mieru.

Konzultácie so špecialistom

V rámci redukčných programov NUTRI FOOD PLAN vám podľa potrieb ponúkame 1, 2, 3 – mesačné konzultácie s výživovým špecialistom.

AKO TO PREBIEHA

Nie ste si istí, aká by mala byť vaša ideálna hmotnosť? Napovie vám naša BMI kalkulačka. Vypočítajte si index telesnej hmotnosti a urobte tak prvý krok k vašej zdravšej životospráve. Naši odborníci sú pripravení vám pomôcť.

Kontaktuje našich špecialistov

Každý človek je jedinečný, a preto aj jeho jedálniček na chudnutie musí byť prispôsobený jeho potrebám. Program Chudnem s poradcom s NutriFood MRP patriaci po značku NUTRI FOOD PLAN vám na mieru zostavia naši certifikovaní výživoví poradcovia.