NAŠE MRP PROGRAMY

6 individuálnych účinných nutrične vyvážených MRP programov, určených pre kontrolu, redukciu a dlhodobé udržanie získanej hmotnosti pod dohľadom výživového poradcu.. Vďaka nutričnej vyváženosti ich môžete absolvovať aj dlhodobo a ako jediný zdroj výživy alebo v kombinácii s vhodnými potravinami, ktoré vám odporučí výživový poradca. Programy NUTRI FOOD PLAN sú vhodné pre rýchle a bezpečné chudnutie, pre pozvoľné chudnutie, pre udržanie ideálnej váhy, ako očistná kúra – detoxikácia organizmu, pri podpore rekonvalescencie ako vyvážený potravinový doplnok.

1.
COMPLETE (600 - 800 KCAL)

Koktail/Kaša             Polievka              Hlavné jedlo             LOW CARB tyčinka

Ak máte silnú motiváciu a chcete rýchlo, bezpečne a efektívne schudnúť, tak práve program úplnej náhrady stravy je riešením pre vás. Program úplnej náhrady stravy je typ veľmi nízkoenergetickej diéty (VLED), kde bežná strava je kompletne nahradená potravinami NutriFood a pritom kalorický príjem zostáva 600 – 800 kcal.

2.
PLUS (800 KCAL)

Koktail/Kaša

Polievka

Hlavné jedlo

200 kcal

Hľadáte veľmi nízkoenergetickú diétu, ale nechcete sa vzdať bežných jedál? Tak potom je program PLUS pre vás najvhodnejší. Ten kombinuje nutrične vyvážený program s jedným zdravým bielkovinovým jedlom denne. Vhodný je pre všetkých, ktorí sa rozhodli redukovať hmotnosť pomalšie, alebo pre ľudí so zdravotnými problémami.

3.
MAN (800 KCAL)

Koktail/Kaša

Polievka

LOW CARB tyčinka

200 kcal

Hľadáte flexibilnú diétu s bielkovinami navyše? Program pre pánov je nízkoenergetická diéta /nízkoenergetický program/ , ktorý poskytuje okolo 800 kcal za deň.

4.
WORKING (800 KCAL)

Koktail/Kaša

Polievka

LOW CARB tyčinka

400 kcal

Práca, rodina alebo spoločenské udalosti? Flexibilita programu pre zaneprázdnených vám pomôže dosiahnuť vašu vysnívanú hmotnosť. Nízkoenergetická diéta nízkoenergetický program (LED), ktorý predstavuje jednoduché, bezpečné a efektívne chudnutie, pričom ponúka možnosť konzumácie bežnej stravy.

5.
STABILIZE (1200 KCAL)

Koktail/Kaša

Polievka

LOW CARB tyčinka

200 kcal

Program pre postupný a plynulý prechod na pevnú stravu po redukcii hmotnosti. Kaloricky kontrolovaný program diéta, ktorý ponúka jednoduché, bezpečné a efektívne chudnutie, pričom dáva možnosť konzumácie bežných jedál, a tak plynulý prechod na pevnú stravu bez jo-jo efektu.

6.
NON JO-JO EFFECT (1200-1500 KCAL)

Koktail/Kaša

400 kcal

300 kcal

300 kcal

Program pre udržiavanie si hmotnosti. Tento program je špeciálne vytvorený tak, aby vám pomohol prestúpiť z redukčného program NUTRI FOOD PLAN na nutrične vyvážený a zdravý jednálniček. Program NON JO-JO EFFECT plní veľmi dôležitú úlohu v celom procese chudnutia. Práve vďaka nemu postupne nahrádzate potraviny NutriFood pevnou stravou. Záleží na tom, z ktorého programu vystupujete, preto je dôležité sa riadiť odporúčaniami vášho výživového poradcu.

Kontaktujte našich špecialistov

Každý človek je jedinečný, a preto aj jeho jedálniček na chudnutie musí byť prispôsobený jeho potrebám. Program Chudnem s poradcom s NutriFood MRP potravinami patriaci pod značku NUTRI FOOD PLAN, vám na mieru zostavia naši certifikovaní výživoví poradcovia.

Akcie

Akcie poradní

Prezrite si akcie a výhodné ponuky, ktoré ponúkajú naše jednotlivé poradne.

Akcie eshopu

Prezrite si akcie a zľavy produktov a balíkov
na našom eshope.