NAŠE MRP PROGRAMY

6 individuálnych účinných nutrične vyvážených programov NUTRI FOOD PLAN s potravinami NutriFood MRP, určených pre kontrolu, redukciu a dlhodobé udržanie získanej hmotnosti pod dohľadom výživového poradcu. Vďaka nutričnej vyváženosti ich môžete absolvovať aj dlhodobo a ako jediný zdroj výživy alebo v kombinácii s vhodnými potravinami, ktoré Vám odporučí výživový poradca. Programy NUTRI FOOD PLAN sú vhodné pre rýchle a bezpečné chudnutie, pre pozvoľné chudnutie, pre udržanie ideálnej hmotnosti, ako očistná kúra – detoxikácia organizmu, pri podpore rekonvalescencie ako vyvážený potravinový doplnok.

1.

complete (600 - 800 kCal)

Ak máte silnú motiváciu a chcete rýchlo, bezpečne a efektívne schudnúť, tak práve program úplnej náhrady stravy je riešením pre vás. Program úplnej náhrady stravy je typ veľmi nízkoenergetickej diéty (VLED), kde bežná strava je kompletne nahradená potravinami NutriFood a pritom kalorický príjem zostáva 600 – 800 kcal.

2.

PLUS (800 kCal)

Hľadáte veľmi nízkoenergetickú diétu, ale nechcete sa vzdať bežných jedál? Tak potom je program PLUS pre Vás najvhodnejší. Ten kombinuje nutrične vyvážený program s jedným zdravým bielkovinovým jedlom denne. Vhodný je pre všetkých, ktorí sa rozhodli redukovať hmotnosť pomalšie, alebo pre ľudí so zdravotnými problémami.

3.

MAN (800 kCal)

Hľadáte flexibilnú diétu s bielkovinami navyše? Program pre pánov je nízkoenergetická diéta, ktorá poskytuje okolo 800 kcal za deň.

4.

WORKING (800 kCal)

Práca, rodina alebo spoločenské udalosti? Flexibilita programu pre zaneprázdnených Vám pomôže dosiahnuť Vašu vysnívanú hmotnosť. Nízkoenergetická diéta (LED), ktorá predstavuje jednoduché, bezpečné a efektívne chudnutie, pričom ponúka možnosť konzumácie bežnej stravy.

5.

STABILIZE (1200 kCal)

Program pre postupný a plynulý prechod na pevnú stravu po redukcii hmotnosti. Kaloricky kontrolovaný program, ktorý ponúka jednoduché, bezpečné a efektívne chudnutie, pričom dáva možnosť konzumácie bežných jedál, a tak je plynulý prechod na pevnú stravu bez jo-jo efektu.

6.

NON JO-JO EFFECT (1200 - 1500 kCal)

Program pre udržiavanie si hmotnosti. Tento program je špeciálne vytvorený tak, aby Vám pomohol prestúpiť z redukčného program NUTRI FOOD PLAN na nutrične vyvážený a zdravý jedálniček. Program NON JO-JO EFFECT plní veľmi dôležitú úlohu v celom procese chudnutia. Práve vďaka nemu postupne nahrádzate potraviny NutriFood pevnou stravou. Záleží na tom, z ktorého programu vystupujete, preto je dôležité sa riadiť odporúčaniami Vášho výživového poradcu.

14-DŇOVÝ DETOXIKAČNÝ PROGRAM

Detoxikačný program je správnym krokom k zmene Vašich stravovacích návykov a prvým krokom k úspešnému pokračovaniu v programoch, ktoré Vám pomôžu bojovať s nadbytočnými kilogramami. Správne realizovanou detoxikáciou viete zbaviť organizmus toxických látok, ktoré sme do tela nazbierali.

Výhody programu

  •  prečistí celý organizmus
  •  zlepší náladu
  •  budete sa cítiť lepšie
  •  budete mať zdravšiu a čistejšiu pleť
  •  naštartujete svoj organizmus na ďalšie obdobie

PROGRAMY NUTRI FOOD PLAN OBSAHUJÚ

Vstupná konzultácia

Certifikovaný výživový poradca v ktoromkoľvek poradenskom centre NUTRI FOOD PLAN na Slovensku

Zdravotná karta

Založenie zdravotnej karty klienta a absolvovanie diagnostiky metabolizmu

Priebeh detoxikácie

Oboznámenie sa s presným priebehom detoxikácie

Odporúčania na stravu

Odporúčania výživového poradcu v rámci správneho stravovania sa aj po ukončení detoxikácie

Kontaktuje našich špecialistov

Každý človek je jedinečný, a preto aj jeho jedálniček na chudnutie musí byť prispôsobený jeho potrebám. Programy NUTRI FOOD PLAN Vám na mieru zostavia naši certifikovaní výživoví poradcovia.