Odborný dohľad poradcu

Spoločnosť NUTRI a.s. sa venuje poskytovaniu komplexných služieb vo forme odborného poradenstva a dohľadu nad redukciou hmotnosti, poradenstva v oblasti výživy a zdravého životného štýlu prostredníctvom poradenských centier a certifikovaných výživových poradcov po celom Slovensku, Česku a Maďarsku.

 

„Naším cieľom je efektívne riešenie obezity a s ňou súvisiaca liečba civilizačných ochorení.“

ZABEZPEČUJEME A POSKYTUJEME

Poradenstvo

Poradenstvo v oblasti redukcie hmotnosti v rámci osobných konzultácií s klientom. Kontroly u výživového poradcu NUTRI FOOD PLAN sú počas roka úplne ZADARMO.

Vyšetrenie

Podrobné vyšetrenie – diagnostika metabolizmu, miera zavodnenia organizmu, nutričná diagnostika proteínov a minerálov, zistenie stavu telesnej zdatnosti, vyšetrenie tukovej hmoty, zistenie metabolického veku, percentuálna miera svaloviny v jednotlivých častiach tela.

Odporúčania

Poradíme Vám vo výbere vhodného redukčného programu s ohľadom na Váš zdravotný stav a vstupné vyšetrenie. Naši certifikovaní výživoví špecialisti Vám zostavia individuálny jedálniček na chudnutie.

Potraviny

Vysokokvalitné, chutné a nutrične vyvážené potraviny, ktoré zabezpečia úplnú náhradu stravy a 100 % odporúčanej dennej dávky potrebných vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov a aminokyselín – nejde o žiadne výživové ani potravinové doplnky.

Kontroly

V rámci našich programov Vám poskytneme pravidelné kontroly a konzultácie počas celej doby redukcie a stabilizácie hmotnosti ZADARMO. Odborný dohľad nad redukciou hmotnosti máme pre Vás k dispozícii aj po skončení redukčných programov.

Edukácia

V rámci pravidelných konzultácii s Vaším výživovým poradcom získate aj nové vedomosti v oblasti zdravia a výživy. Naučíme Vás, aké potraviny sú pre Vás vhodné a ktorým sa naopak máte vyhýbať, aby ste si svoju zredukovanú hmotnosť dokázali dlhodobo udržať.

DIAGNOSTIKA METABOLIZMU

Len pár minút stačí na to, aby ste zistili, ako presne funguje Vaše telo a ako najefektívnejšie schudnete! Metabolizmus každého jedného človeka je jedinečný. Aj vďaka odbornej diagnostike v poradniach NUTRI FOOD PLAN zistíme, ako funguje Váš metabolizmus a nastavíme Vám individuálny redukčný program alebo špeciálne upravený jedálniček na chudnutie.

Kontaktuje našich špecialistov

Každý človek je jedinečný, a preto aj jeho jedálniček na chudnutie musí byť prispôsobený jeho potrebám. Program NUTRI FOOD PLAN s potravinami NutriFood MRP Vám na mieru zostavia naši certifikovaní výživoví poradcovia.