ANNA KRUPSKÁ

Pred:

112.40kg

Po:

99.80kg

Rozdiel:

12.6kg

„Diéta s redukčným programom NUTRI FOOD PLAN splnila moje očakávania a kilá išli dole skutočne rýchlo.“

Keď som však otehotnela druhý-krát a bola som spolu 7 rokov na materskej, s mojou váhou to už išlo dolu kopcom. Začali sme s manželom podnikať a množstvo stresov popri podnikaní a nepravidelné stravovanie urobili svoje a prejavilo sa to aj na mojej hmotnosti – začala som priberať.

Dostala som silnú ranu od života!

Moja milovaná sestra a mamička boli ťažko choré. Mamka neskôr prehrala boj s rakovinou žalúdka. Veľmi zle som sa vyrovnával s touto skutočnosťou a dokonca som vtedy musela navštíviť psychológa. Užívala som antidepresíva a pribrala som až na neuveriteľných 118 kg.

Neskôr prišli aj šťastné chvíle, napríklad vtedy, keď nám dcéra ohlásila, že sa bude vydávať. Ako svadobná mama som chcela vyzerať čo najlepšie a chystala som sa so svojou nadváhou niečo urobiť. Do toho však prišla chrípka, potom Vianoce a nakoniec, keď som sa jedného zimného dňa pustila do odhrabávania snehu na chodníku – seklo ma v krížoch a bolo po chudnutí.

Potom prišla výborná správa zo súťaže „Šarmantná Línia,“ do ktorej som sa potajomky prihlásila. Ani si neviete predstaviť tú radosť, keď mi zavolali, že ma vybrali a že budem môcť chudnúť s redukčnými programami NUTRI FOOD PLAN pod dohľadom odborníka na výživu. Od celej radosti som mala slzy v očiach a tešila som sa, že som dostala takú obrovskú šancu zatočiť s mojimi kilami navyše.

Prišla som na vstupné vyšetrenie do Kliniky pre estetickú medicínu a redukciu váhy v Bratislave, kde sídli centrálna poradňa NUTRI FOOD PLAN. Ostatné kontroly počas mojej redukcie hmotnosti som absolvovala následne u nás – na Východe. Výsledky zo vstupného vyšetrenia boli nelichotivé, ako som aj predpokladala. Bola som však odhodlaná, že zhodím svoje nadbytočné kilogramy, budem vyzerať lepšie na svadbe svojej dcéry a hlavne sa budem cítiť lepšie a urobím niečo pre svoje zdravie.

Od diéty NUTRI FOOD PLAN som očakávala hlavne naštartovanie metabolizmu a to, že mi pomôže usporiadať si vlastné myšlienky v hlave a nastaviť sa tak, že kilá pôjdu skutočne dole. Navyše som bola sama o sebe presvedčená, že diétu budem dodržiavať poctivo, aby sa mi podarilo schudnúť čo najviac kilogramov. Na chudnutí s NUTRI FOOD PLAN oceňujem, že nutričný poradca vás usmerňuje, vysvetľuje, čo môžete jesť a čo nie a ste neustále pod odborným dohľadom.

Rodina je na mňa hrdá!

Diéta splnila moje očakávania a kilá išli dole skutočne rýchlo. Počas 2-mesačného redukčného programu NUTRI FOOD PLAN sa mi podarilo zhodiť skvelých – takmer -13 kg. Dcéra je na mňa hrdá, dokonca mám niekedy pocit, že sa z mojej premeny manžel aj deti tešia ešte väčšmi, ako ja sama. Okolie ma veľmi podporilo, dokonca aj teraz, keď som sa rozhodla v chudnutí s NUTRI FOOD PLAN naďalej pokračovať.

Všetkým, ktorí chcú schudnúť rýchlo a pritom zdravo a chcú zhodiť aj cez 10 kg, diétu NUTRI FOOD PLAN jednoznačne odporúčam. Mojich -13 kg odišlo ani neviem ako. Cítim sa oveľa lepšie, nezadýchavam sa a ani necítim takú obrovskú záťaž na moje kĺby, ako predtým. Veľkou výhodou je, že pri tomto spôsobe stravovania vám jedlo úplne stačí a tak nehladujete, ako pri iných diétach. Ich príprava je veľmi jednoduchá a úprimne môžem povedať, že všetky jedlá od NutriFood mi naozaj chutili. A to najdôležitejšie – pri tomto špeciálnom stravovaní som si bola istá, že mám v sebe všetko, čo mám mať a že moje telo dostáva potrebné vitamíny, minerály a ostatné, pre telo dôležité látky.

Po mojej osobnej skúsenosti by som do toho išla kedykoľvek zas. A keďže som s výsledkami nadmieru spokojná, rozhodla som sa v diéte s NUTRI FOOD PLAN pokračovať. Veľmi dôležitý, pri tomto spôsobe chudnutia, je práve odborník, ktorý Vám radí a dohliada na Vás počas celej doby redukcie hmotnosti. A navyše to, čo u iných diét nenájdete, sú práve nutrične vyvážené potraviny NutriFood. Sú nízkokalorické, bohaté na bielkoviny, vlákninu a hlavne – sú vhodné pre plnohodnotnú náhradu celodennej stravy. Vďaka nim je chudnutie naozaj rýchle a pritom bezpečné a zdraviu prospešné.

Samozrejme najlepšie je, ak nepriberiete vôbec. Ale keď už máte kilá navyše, potom je diéta NUTRI FOOD PLAN to najlepšie riešenie.

Anna Krupská