LUCIA JAROŠOVÁ

Pred:

95kg

Po:

82kg

Rozdiel:

13kg

„Vo „dvojici“ to ide ľahšie!“

Diétne program NutriFood poznám z Facebooku, kde už dlhšie sledujem reálne príbehy ľudí, ktorým sa vďaka diéte doslova zmenil život. Stali sa atraktívnejšími, vytvarovali si postavu, začali sa obliekať podľa svojho vkusu a nie len preto, aby zakryli neladné krivky svojho tela. Ale hlavne – podporili svoje zdravie, naštartovali svoj metabolizmus a zbavili sa zdravotných komplikácií, ktoré sa pridružili v dôsledku ich nadváhy. Ja som mala to šťastie, že sa u mňa pri obezite prvého stupňa zatiaľ neobjavilo žiadne civilizačné ochorenie a ani zdravotné problémy. A tak verím, že som sa pre diétu rozhodla v tom správnom čase. Bolo to krátko po Vianociach, keď som na oficiálnej facebook stránke NutriFood našla prihlášku do súťaže „Báječné chudnutie.“ Ani minútu som neváhala a napísala svoj príbeh, pridala fotku a odoslala. A keď mi volali, že ma vybrali, strašne som sa potešila. Vedela som že ak budem pod dozorom odborníkov na výživu, tak to nevzdám a tie nadbytočné kilá konečne porazím. A presne to sa aj stalo. Nutričné poradkyne Lucka a Miška boli úžasné a touto cestou by som sa im chcela poďakovať za prístup a podporu. Baby ste skvelé! Sľúbili, že to spolu zvládneme a nemýlili sa.

Za 2 mesiace -14kg!
Po dvojmesačnom programe mám dole takmer 14 kg a s týmto výsledkom som maximálne spokojná. Rozhodla som sa v redukčnom programe NutriFood pokračovať a povedala som si, že do leta dám dole ďalších 10 – 15 kg.

Diéta, ktorá chutí?
Naozaj som si nevedela predstaviť, že diéta môže byť aj chutná a NutriFood ma presvedčil. Potraviny Nutrifood sú naozaj veľmi chutné a ľahko sa pripravujú. Ponuka je tak široká, že každý si nájde to svoje – obľúbené. Ja som si doslova zamilovala čokoládový koktail, zeleninovú polievku a boloňské špagety.

Vo dvojici to ide ľahšie!
Na záver by som sa chcela ešte poďakovať kočkám – mojím spolusúperkám, ktoré v programe Báječné chudnutie chudli spolu so mnou. Boli sme v dennodennom kontakte a veľmi sme sa navzájom podporovali a motivovali. Preto odporúčam chudnúť minimálne vo dvojici, nakoľko tá podpora vás ženie neskutočne vpred.

Veľa šťastia Vám želá


Lucia Jarošová