RÓBERT GRENČÍK

Nikdy som nebol obézny, až kým som sa nezačal stravovať sám. Nedostatok času a nekvalitné jedlo v čo najväčších množstvách spôsobili postupné naberanie kíl. Zo začiatku si to človek ani neuvedomuje, ale postupne sa mu začína zhoršovať život.

Pred:

127kg

Po:

80kg

Rozdiel:

47kg

„Pod moju obezitu sa podpísali – nedostatok času a nekvalitne jedlo vo veľkých dávkach.“

Môj zlom nastal v čase, keď už gombíky na všetkých košeliach mali problém udržať moje brucho.

Najskôr som neveril!
Najprv som k redukcii hmotnosti s NUTRI FOOD PLAN pristupoval nedôverčivo, predsa len je na svete asi milión diét a produktov sľubujúcich neuveriteľné veci. Avšak žiadne negatívne referencie na internete som nenašiel a to ma presvedčilo, že dám tomu šancu!

Objednal som sa na konzultáciu.
Dohodol som si termín vstupnej konzultácie s výživovou poradkyňou Dagmar Žáčkovou a mohol som začať v boji s mojimi kilami navyše. Po prvom týždni ručička na váhe ukazovala motivujúcich -6kg, po ďalšom týždni už -9kg, čo ma presvedčilo, aby som v tom zotrval. A oplatilo sa!

Zo začiatku bolo pre mňa ťažšie zvyknúť si na nový režim stravovania sa, oveľa menej jedla, veľa zeleniny, ktorú som dovtedy moc nemal rád. Pomohlo mi to, že jedlá v diétnom programe boli chutné a po čase mi úplne začali stačiť tak, aby som nebol hladný.

Jediné „negatívum“ tejto diéty je to, že človek si musí nakoniec nakúpiť nový šatník a zbaviť sa tých starých obrovských vecí na oblečenie. 🙂


Róbert Grenčík

ODBORNÍK RADÍ