VILMOS TÓTH

Pred:

121kg

Po:

92.80kg

Rozdiel:

28.2kg

„Už nie len esteticky som nevyzeral dobre, ale mal som aj zdravotné problémy.“

Neveril som žiadnej diéte, ale jeden môj známy dosiahol veľkú premenu a veľmi veľa schudol počas niekoľkých mesiacov. Už to vzbudilo moju pozornosť a na webovej stránke NutriFood som si prečítal všetko, čo by som mal vedieť o tejto diéte. Potom som navštívil výživovú poradkyňu Diánu Dunai v Rezidencii Duna v meste Győr. Stretol som sa s veľmi sympatickou ženou, ktorá rozohnala všetky moje predsudky, ktoré „vo mne” boli.

Po zistení analýzy a kvôli môjmu zdravotnému stavu som nevedel hneď začať s redukčným programom. Dva týždne som musel piť čaje, ktoré mi chutili, boli lahodné aj efektívne.

Potom som začal svoju veľkú cestu s hmotnosťou 121 kg!

Skúsenosti prvých pár dní boli prekvapujúce. Moja váha klesla!!! Moje prvé kontrolné meranie, potom aj ostatné merania mi dodali energiu na dosiahnutie mojich cieľov. Už veľmi som chcel schnudnúť. Iné stravovanie, iné programy, všetko sa zmenilo v mojom živote, ale nie až tak veľmi, aby významne ovplyvnila moju dennodennú prácu. Pre mňa boli jedlá rozmanité, chutné a ľahko konzumovateľné.

O tri mesiace som dosiahol môj stanovený cieľ!

Ani teraz nechcem tomu veriť, že nie len moja váha klesla výrazne (na 92,8 kg), ale aj môj zdravotný stav je v poriadku. Touto cestou sa chcem poďakovať Diáne Dunai, ktorá počas troch mesiacov „držala moju ruku”, s radami mi pomohla dosiahnuť to, o čom som pred pol rokom ani nesníval. SCHUDOL SOM!!!

Veľmi pekne ďakujem Diáne Duani aj NUTRI FOOD PLAN, že som dosiahol túto kvalitnú zmenu v mojom živote.

S pozdravom,

Vilmos Tóth