JURAJ GAJDOŠ

Pred:

97kg

Po:

82kg

Rozdiel:

15kg

„Mojim známym, ktorí tiež chcú schudnúť s NUTRI FOOD PLAN, teraz vysvetľujem, ako sa to podarilo mne a hlavne, čomu by sa mali pri chudnutí vyvarovať.“

Volám sa Juraj Gajdoš a mám 58 rokov. O redukčnom programe NUTRI FOOD PLAN som sa dozvedel pri surfovaní na internete. Už dlhšie som premýšľal, že chcem schudnúť a vybral som si práve tento program. Netrápili ma veľké zdravotné problémy, akurát som sa liečil na zvýšený krvný tlak. Chcel som sa cítiť však lepšie, tak som šiel do toho! 

Začiatky neboli jednoduché, no zeleninu mám rád a tá tvorila veľkú časť prijímanej stravy. Ale išlo skutočne len o prvé dni, inak som redukčný program zvládal dobre. Mal som nastavený program „working“ – kombináciu potravín NutriFood s normálnou stravou. Prekvapilo ma, že vôbec nie som hladný a napriek tomu chudnem. To som predtým nepoznal.

Potraviny NutriFood MRP mi všetky chutili a ich príprava bola veľmi jednoduchá, čo mi vyhovovalo. Okrem produktov NutriFood som bol veľmi spokojný s mojou výživovou poradkyňou, s ktorou sme sa vždy ohľadom diétneho programu na všetkom dohodli.

Po skončení programu som zmenil a upravil môj spôsob stravovania, preferujem viac zeleniny a nezdravých potravín sa stránim. Krvný tlak sa mi upravil a prestal som užívať tabletky.

Ďakujem veľmi pekne  NUTRI FOOD PLAN a hlavne mojej nutričnej poradkyni pani Daniele Hainovej.