Potraviny NutriFood MRP

V rámci nášho programu Chudnem s poradcom máte k dispozícií unikátne nutrične vyvážené potraviny NutriFood MRP*. Teda potraviny, ktoré sú vhodné aj pri dlhodobodobom chudnutí a aj pri chudnutí, ak vás trápia zdravotné problémy.

Dokážu nahradiť vašu celodennú stravu s cieľom schudnúť bezpečne, rýchlo a natrvalo. Nie je potrebné dodatočne užívať výživové doplnky. 

V rámci programu Chudnem s poradcom s NutriFood MRP potravinami je preto potrebné podstúpiť diagnostiku metabolizmu, priamo v niektorej z našich poradní. Preto nie je možné nakupovať tieto potraviny online. 

Naše potraviny NutriFood MRP si teda nekúpite na našom eshope online, nájdete ich iba v našich poradenských centrách. Prečo? Aby sme vedeli zabezpečiť vaše zdravé chudnutie pod dohľadom. 

*MRP = skratka z anglického pojmu Meal Replacement (náhrada stravy)

Dostupné iba v poradenských centrách

Nutrične vyvážené potraviny

nutrične vyvážené potraviny NutriFood MRP chudnutie s NUTRI FOOD PLAN logo

Kategórie potravín NutriFood MRP

Kategórie doplnkových potravín NutriFood

Kontaktujte našich špecialistov

Chudnem s poradcom s NutriFood MRP | Chudnutie NUTRI FOOD PLAN

Každý človek je jedinečný, a preto aj jeho jedálniček na chudnutie musí byť prispôsobený jeho potrebám. Program Chudnem s poradcom s NutriFood MRP potravinami patriaci pod značku NUTRI FOOD PLAN, vám na mieru zostavia naši certifikovaní výživoví poradcovia.

Akcie

Akcie poradní

Prezrite si akcie a výhodné ponuky, ktoré ponúkajú naše jednotlivé poradne.

Akcie eshopu

Prezrite si akcie a zľavy produktov a balíkov
na našom eshope.