Smoothie

Lahodné smoothie NutriFood je nízkosacharidové smoothie s vysokým podielom vlákniny a bielkovín. Vynikajúco chutí vychladené alebo aj s ľadom.

Dostupné v poradenských centrách a v eshope

Vhodné aj v redukčných programoch

3,50€ / kus
/ bal.

Popis

NutriFood smoothie vynikajúco chutí vychladené alebo aj s ľadom na príjemné osvieženie v horúcich letných dňoch.  Smoothie je vhodné pre športovcov, ale s radosťou si túto lahodnú pochúťku obľúbia aj vaše deti.

Všetky potrebné informácie o zložení jednotlivých našich produktoch nájdete na obaloch. O spôsobe užívania a správneho nastavenia vhodného programu vás bude informovať váš nutričný poradca.

Produkty NutriFood MRP nie je možné zakúpiť bez prvej vstupnej konzultácie u výživového poradcu, ani prostredníctvom internetu či tretej osoby ( s výnimkou nasledujúcich produktov: nápoje, víno, smoothie, čaje, fit pasty, sladkosti a slané pochutiny).

Nízkoenergetické potraviny a nápoje sú vhodným doplnkom stravy či pitného režimu, nielen pri redukčných diétach, ale aj ako náhrada vysoko sacharidových potravín a nápojov počas dňa.

Medzi našimi potravinami a produktami tejto kategórie nájdete:

Smoothie s jahodovou príchuťou
Smoothie s čokoládovou príchuťou
Smoothie s príchuťou manga

Kontaktujte našich špecialistov

Chudnem s poradcom s NutriFood MRP | Chudnutie NUTRI FOOD PLAN

Každý človek je jedinečný, a preto aj jeho jedálniček na chudnutie musí byť prispôsobený jeho potrebám. Program Chudnem s poradcom s NutriFood MRP potravinami patriaci pod značku NUTRI FOOD PLAN vám na mieru zostavia naši certifikovaní výživoví poradcovia.

Potrebujete poradiť? Radi vám pomôžeme.

Akcie

Akcie poradní

Prezrite si akcie a výhodné ponuky, ktoré ponúkajú naše jednotlivé poradne.

Akcie eshopu

Prezrite si akcie a zľavy produktov a balíkov
na našom eshope.