Tyčinky

Vysoko proteínové tyčinky NutriFood MRP pre plnohodnotnú náhradu stravy sú skvelou súčasťou našich výživových a redukčných programov.

Dostupné v poradenských centrách a v eshope

Vhodné aj v redukčných programoch

2,90 € / kus
60,90 € / bal.

Popis

Všetky potrebné informácie o zložení jednotlivých našich produktov nájdete na obaloch. O spôsobe užívania a správneho nastavenia vhodného programu NUTRI FOOD PLAN vás bude informovať váš nutričný poradca.

Tyčinky NutriFood MRP s vysokým obsahom bielkovín a vitamínov sú tiež bohaté na vlákninu, vápnik, fosfor a iné minerálne látky. Vďaka nutričnej vyváženosti môžu byť súčasťou plnohodnotnej náhrady stravy v redukčných programoch NUTRI FOOD PLAN. Zo širokej škály tyčiniek si môžete vybrať tieto príchute: karamelová, tmavá čokoláda, citrónová v bielej čokoláde a jahodová v bielej čokoláde.

Produkty NutriFood MRP nie je možné zakúpiť bez prvej vstupnej konzultácie u výživového poradcu, ani prostredníctvom internetu či tretej osoby.

Jedna porcia nutrične vyvážnej potraviny NutriFood MRP obsahuje 33% odporúčnej dennej dávky všetkých vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov

Medzi našimi potravinami a produktami tejto kategórie nájdete:

MRP tyčinka karamelová (plnohodnotná náhrada stravy)
MRP jahodová tyčinka v bielej čokoláde (plnohodnotná náhrada stravy)
MRP citrónová tyčinka v bielej čokoláde (plnohodnotná náhrada stravy)
MRP tyčinka tmavá čokoláda (plnohodnotná náhrada stravy)

Kontaktujte našich špecialistov

Chudnem s poradcom s NutriFood MRP | Chudnutie NUTRI FOOD PLAN

Každý človek je jedinečný, a preto aj jeho jedálniček na chudnutie musí byť prispôsobený jeho potrebám. Program Chudnem s poradcom s NutriFood MRP potravinami patriaci pod značku NUTRI FOOD PLAN vám na mieru zostavia naši certifikovaní výživoví poradcovia.

Potrebujete poradiť? Radi vám pomôžeme.

Akcie

Akcie poradní

Prezrite si akcie a výhodné ponuky, ktoré ponúkajú naše jednotlivé poradne.

Akcie eshopu

Prezrite si akcie a zľavy produktov a balíkov
na našom eshope.