Maškrty, slané pochutiny a doplnky stravy NutriFood

Máte chuť na niečo sladké alebo slané? Ochutnajte nízkoenergetické a vysoko proteínové NutriFood sladkosti či slané pochutiny a mlsajte bez výčitiek.

od 2,90 € / kus

Dostupné v poradenských centrách a v eshope

Vhodné aj v redukčných programoch

Popis

Spríjemnite si chvíle oddychu a zamlsajte si s vysoko proteínovými arašidovými chrumkami,  paprikovými a syrovými krutónmi alebo syrovo-cibuľovými, barbecue či paprikovými chipsami, a to bez výčitiek.

Nízkosacharidové tyčinky, guličky  a wafery sú pre skutočných milovníkov sladkého a aj pre tých, ktorí si radi po zdravom obede, rovnako zdravo pochutia. Proteínové maškrty výborne podporia vaše chudnutie, vďaka ich nízkemu obsahu sacharidov, navyše tiež zabezpečia rast svalov vďaka bohatému bielkovinovému zloženiu.

Lahodný čokoládový, vanilkový, karamelový či jahodový puding na chudnutie? Vďaka prémiovému nízkoenergetickému zloženiu našich vysokobielkovinových pudingov si môžete túto pochúťku zakomponovať aj do svojho jedálnička na chudnutie, ale zároveň aj ako doplnok stravy pred či po cvičení.

V našej ponuke doplnkových potravín nájdete aj doplnky stravy, ako sú čistá vláknina, zahusťovadlo s  vysokým obsahom vlákniny či nutrične vyvážený zeleninový vývar. 

Produkty NutriFood MRP nie je možné zakúpiť bez prvej vstupnej konzultácie u výživového poradcu, ani prostredníctvom internetu či tretej osoby ( s výnimkou nasledujúcich produktov: nápoje, víno, smoothie, čaje,fit pasty, sladkosti a slané pochutiny).

Nízkoenergetické potraviny a nápoje sú vhodným doplnkom stravy či pitného režimu, nielen pri redukčných diétach, ale aj ako náhrada vysoko sacharidových potravín a nápojov počas dňa.

Medzi našimi potravinami a produktami tejto kategórie nájdete:

Wafery s príchuťou vanilky

Wafery s príchuťou čokolády

Tyčinka s príchuťou vanilky v bielej čokoláde

Tyčinka s príchuťou mandlí a pistácií v horkej čokoláde

Tyčinka s príchuťou granátového jablka a malín v mliečnej čokoláde

Tyčinka s príchuťou granátového jablka a brusníc v bielej čokoláde

Tyčinka s príchuťou cookie and cream v mliečnej čokoláde

Tyčinka s kokosovou príchuťou v mliečnej čokoláde

Tyčinka s karamelovo-arašidovou príchuťou v mliečnej čokoláde

Tyčinka s jahodovou príchuťou v bielej čokoláde

Tyčinka NutriKat s vanilkovým krémom

Puding s vanilkovou príchuťou

Puding s karamelovou príchuťou

Puding s jahodovou príchuťou

Puding s čokoládovou príchuťou

Proteínový chlieb (5 ks)

Pizza s paradajkovou omáčkou

Krutóny s príchuťou syru

Guličky s mliečnou čokoládou

Guličky s bielou čokoládou

Chipsy s príchuťou syru a cibule

Chipsy s príchuťou papriky

Chipsy s príchuťou barbecue

Kontaktuje našich špecialistov

Každý človek je jedinečný, a preto aj jeho jedálniček na chudnutie musí byť prispôsobený jeho potrebám. Program Chudnem s poradcom s NutriFood MRP patriaci po značku NUTRI FOOD PLAN vám na mieru zostavia naši certifikovaní výživoví poradcovia.