Bezlaktózové potraviny NutriFood MRP

Rozmýšľate, aké potraviny zvoliť pri intolerancii na laktózu? Naši certifikovaní výživoví poradcovia vám radi pomôžu.

3,10 € / kus

Dostupné iba v poradenských centrách

Vhodné aj v redukčných programoch

Popis

Intolerancia na laktózu je enzymatická porucha, pri ktorej v ľudskom tele chýba alebo nefunguje enzým laktáza. Laktóza má základný vplyv na vývin mozgu, zlepšuje vstrebávanie minerálov a taktiež stimuluje rast bifidobaktérií v čreve. Pri nedostatku enzýmu laktázy dochádza k tráviacim problémom a poruche trávenia. Laktóza, ktorá nie je rozštiepená v tenkom čreve, sa presúva do hrubého čreva, kde sťahuje so sebou minerály a vodu. V čreve sa začnú tvoriť plyny a kyseliny, práve ktoré zapríčiňujú tráviace problémy.

Laktózu obsahujú všetky živočíšne mlieka, avšak vhodnou alternatívou mliečnych produktov sú bezlaktózové potraviny, ktoré nájdete aj v našej ponuke NutriFood MRP potravín, napr. mexické tacos, palacinka s príchuťou javorového sirupu, hrášková polievka alebo kokteil s príchuťou bielej čokolády, karamelu a ďalšie.

Produkty NutriFood MRP nie je možné zakúpiť bez prvej vstupnej konzultácie u výživového poradcu NUTRI FOOD PLAN, ani prostredníctvom internetu či tretej osoby.

Jedna porcia nutrične vyvážnej potraviny NutriFood MRP obsahuje 33% odporúčnej dennej dávky všetkých vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov

Medzi našimi potravinami a produktami tejto kategórie nájdete:

Špagety Bolognese

Polievka so špargľovou príchuťou

Polievka s pórovou príchuťou

Polievka s paradajkovou príchuťou

Polievka s kuracou karí príchuťou s rezancami

Polievka s hráškovou príchuťou

Palacinka s príchuťou javorového sirupu

Mexické tacos

Koktail s príchuťou tropického ovocia

Koktail s príchuťou karamelu

Koktail s príchuťou cookie and cream

Koktail s príchuťou bielej čokolády

Jemná fašírka so zemiakovou kašou

Kontaktuje našich špecialistov

Každý človek je jedinečný, a preto aj jeho jedálniček na chudnutie musí byť prispôsobený jeho potrebám. Program Chudnem s poradcom s NutriFood MRP patriaci po značku NUTRI FOOD PLAN vám na mieru zostavia naši certifikovaní výživoví poradcovia.