Kaše NutriFood MRP

Máte radi sladké raňajky, desiatu, alebo olovrant? Potom sú pre Vás naše nutrične vyvážené NutiFood MRP kaše to pravé.

3,10 € / kus

Dostupné iba v poradenských centrách

Vhodné aj v rámci redukčných programov

Popis

Či už si vyberiete ovsenú kašu čokoládovú, jablkovo – škoricovú, natural alebo ryžovú kašu s vanilkovou príchuťou, všetky pripravíte jednoduchým rozmiešaním vo vriacej vode. Vďaka vysokému obsahu bielkovín, vitamínov a minerálnych látok zabezpečujú kaše NutriFood MRP plnohodnotnú náhradu stravy s nízkym obsahom tukov a sacharidov a sú určené pre redukciu hmotnosti.

Všetky potrebné informácie o zložení jednotlivých našich produktov nájdete na obaloch NutriFood potravín.

O spôsobe užívania a správneho nastavenia vhodného programu NUTRI FOOD PLAN a vytvorenia individuálneho jedálnička na chudnutie Vás bude informovať Váš nutričný poradca.

Produkty NutriFood MRP nie je možné zakúpiť bez prvej vstupnej konzultácie u výživového poradcu NUTRI FOOD PLAN, ani prostredníctvom internetu či tretej osoby.

Jedna porcia nutrične vyvážnej potraviny NutriFood MRP obsahuje 33 % odporúčnej dennej dávky všetkých vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov

Medzi našimi potravinami a produktami tejto kategórie nájdete:

Vanilková ryža

Ovsená kaša s príchuťou natural

Ovsená kaša s jablkovo-škoricovou príchuťou

Ovsená kaša s čokoládovou príchuťou

Kontaktuje našich špecialistov

Každý človek je jedinečný, a preto aj jeho jedálniček na chudnutie musí byť prispôsobený jeho potrebám. Program Chudnem s poradcom s NutriFood MRP patriaci po značku NUTRI FOOD PLAN vám na mieru zostavia naši certifikovaní výživoví poradcovia.