Nápoje NutriFood

Voda je kľúčová pre naše zdravie. Odporúča sa preto vypiť denne 2 – 3 litre vody.

9 € / kus

Dostupné v poradenských centrách a v eshope

Vhodné aj v redukčných programoch

Popis

Pitný režim je popri chudnutí veľmi dôležitý. Pri dehydratácii vás môže začať bolieť hlava, objaviť únava, nevoľnosť či pocit slabosti. Preto je veľmi dôležité dodávať telu stratené tekutiny. Diéta NUTRI FOOD PLAN zrýchľuje metabolizmus a napomáha odvodňovať organizmus.

Vhodným spôsobom ako si dopĺňať tekutiny môžu byť aj naše nízkosacharidové ochutené nápoje. Svojím zložením sú vhodné aj pre diabetikov. V ponuke nájdete: zeleninový vývar, ovocné nápoje s príchuťou – exotika, pomaranč, čierna ríbezľa, lesné plody.

Všetky potrebné informácie o zložení jednotlivých našich produktoch nájdete na obaloch. O spôsobe užívania a správneho nastavenia vhodného programu vás bude informovať váš nutričný poradca.

Produkty NutriFood MRP nie je možné zakúpiť bez prvej vstupnej konzultácie u výživového poradcu, ani prostredníctvom internetu či tretej osoby ( s výnimkou nasledujúcich produktov: nápoje, víno, smoothie, čaje, fit pasty, sladkosti a slané pochutiny).

Nízkoenergetické potraviny a nápoje sú vhodným doplnkom stravy či pitného režimu, nielen pri redukčných diétach, ale aj ako náhrada vysoko sacharidových potravín a nápojov počas dňa.

Medzi našimi potravinami a produktami tejto kategórie nájdete:

Zeleninový vývar

Ovocný nápoj s príchuťou pomaranča

Ovocný nápoj s príchuťou čiernej ríbezle

Kontaktuje našich špecialistov

Každý človek je jedinečný, a preto aj jeho jedálniček na chudnutie musí byť prispôsobený jeho potrebám. Program Chudnem s poradcom s NutriFood MRP patriaci po značku NUTRI FOOD PLAN vám na mieru zostavia naši certifikovaní výživoví poradcovia.