Hlavné jedlá NutriFood MRP

Cestoviny, fašírka, rizoto alebo dokonca palacinky? Jediné nutrične vyvážené hlavné jedlá NutriFood MRP na Slovensku vhodné na chudnutie ponúkajú pestrú ponuku hlavných jedál.

3,10 € / kus

Dostupné iba v poradenských centrách

Nie sú dostupné na eshope, s výnimkou ochutnávkového balíčka

Vhodné aj v rámci redukčných programov

Popis

Nutrične vyvážené hlavné jedlá NutriFood MRP určené na redukciu hmotnosti. Tieto potraviny sú dostupné iba v rámci programu Chudnem s poradcom, teda si ich viete zakúpiť iba z rúk našich výživových poradcov.

Sypká zmes pre prípravu hlavného jedla s vitamínmi a minerálnymi látkami s vysokým obsahom bielkovín zabezpečuje plnohodnotnú náhradu stravy s nízkym obsahom tukov a sacharídov a je určená pre redukciu hmotnosti.

Všetky potrebné informácie o zložení jednotlivých našich produktoch nájdete na obaloch. O spôsobe užívania a správneho nastavenia vhodného programu vás bude informovať váš nutričný poradca.

Produkty NutriFood nie je možné zakúpiť bez prvej vstupnej konzultácie u výživového poradcu NUTRI FOOD PLAN, ani prostredníctvom internetu či tretej osoby.

Jedna porcia obsahuje 33% ODD (odporúčaná denná dávka) vitamínov, minerálov, stopových prvkov a aminokyselín.

Medzi našimi potravinami a produktami tejto kategórie nájdete:

Vaječná omeleta so syrom a s príchuťou slaniny

Špagety Bolognese

Šampiňónové rizoto

Palacinka s príchuťou javorového sirupu

Mexické tacos

Jemná fašírka so zemiakovou kašou

Cestoviny so 4 druhmi syra

Cestoviny Carbonara

Kontaktuje našich špecialistov

Každý človek je jedinečný, a preto aj jeho jedálniček na chudnutie musí byť prispôsobený jeho potrebám. Program Chudnem s poradcom s NutriFood MRP patriaci po značku NUTRI FOOD PLAN vám na mieru zostavia naši certifikovaní výživoví poradcovia.