Koktaily NutriFood MRP

NutriFood MRP nutrične vyvážené koktaily na chudnutie sú obľúbené nielen pre svoju jemnú a výbornú chuť, ale aj vďaka svojej rýchlej a jednoduchej príprave. Výborná chuť vďaka prémiovému zloženiu.

3,10 € / kus

Dostupné iba v poradenských centrách

Nie sú dostupné na eshope, s výnimkou ochutnávkového balíčka

Vhodné aj v rámci redukčných programov

Popis

Vedeli ste, že NutriFood MRP nutrične vyvážené koktaily na chudnutie zabezpečujú vďaka svojmu nutrične vyváženému zloženiu plnohodnotnú náhradu stravy ako jediné na Slovensku? Vďaka ich nízkemu obsahu tukov a sacharidov sú vhodné pri redukcii hmotnosti pod dohľadom našich výživových poradcov, ktorí vám radi pripravia špeciálny jedálniček na chudnutie.

Ich príprava je rýchla a jednoduchá. Vybrať si môžete až z 12-tich príchutí. Všetky potrebné informácie o zložení jednotlivých našich produktoch nájdete na obaloch. O spôsobe užívania a správneho nastavenia vhodného programu NUTRI FOOD PLAN vás bude informovať váš výživový poradca.

Produkty NutriFood nie je možné zakúpiť bez prvej vstupnej konzultácie u výživového poradcu NUTRI FOOD PLAN, ani prostredníctvom internetu či tretej osoby.

Jedna porcia obsahuje 33% ODD (odporúčaná denná dávka) vitamínov, minerálov, stopových prvkov a aminokyselín.

Medzi našimi potravinami a produktami tejto kategórie nájdete:

Koktail s príchuťou vanilky

Koktail s príchuťou tropického ovocia

Koktail s príchuťou lieskového orieška

Koktail s príchuťou lesného ovocia

Koktail s príchuťou karamelu

Koktail s príchuťou jahody

Koktail s príchuťou cookie and cream

Koktail s príchuťou čokolády

Koktail s príchuťou caffé latte

Koktail s príchuťou bielej čokolády

Koktail s príchuťou banánu

Koktail s príchťou čokolády s mätou

Kontaktuje našich špecialistov

Každý človek je jedinečný, a preto aj jeho jedálniček na chudnutie musí byť prispôsobený jeho potrebám. Program Chudnem s poradcom s NutriFood MRP patriaci po značku NUTRI FOOD PLAN vám na mieru zostavia naši certifikovaní výživoví poradcovia.