ALEXANDRA ULEKLA

Pred:

103kg

Po:

74kg

Rozdiel:

29kg

„Diéta NutriFood je skutočne pre každého. Schudli sme úspešne celá rodina.“

Volám sa Ildikó Ulekla, mám 51 rokov a mám tú česť napísať a podeliť sa s vami o zázračnú premenu mojej rodiny. Moja dcéra, Alexandra Ulekla, má 23 rokov a pracuje ako kaderníčka, tak je obklopená mnohými ľuďmi. Celý život zápasila s nadváhou a ešte horšie to bolo s jej sebavedomím, ale pravdupovediac, nikdy sa to veľmi nesnažila zmeniť. Rok pred jej svadbou túžila schudnúť už definitívne, aby si mohla obliecť vysnívané svadobné šaty. Nevedela ale, ako sa do toho pustiť. Čoraz viac z jej klientov v kaderníctve rozprávalo o úspešnej diéte NutriFood. A keďže sama videla na nich reálne výsledky a obrovskú zmenu, dalo jej to odvahu a elán pustiť sa do toho. Aj mne spomínala túto diétu a keďže som sa sama cítila čoraz horšie vo svojej koži, nakoľko sa počas rokov aj na mňa uložili nejaké tie kilečká navyše, rozhodla som sa, že začneme chudnúť spolu a budeme sa tak navzájom motivovať. Navštívili sme výživovú poradkyňu Gabiku Huberovú po tom, ako sme si dohodli osobné stretnutie a konzultáciu v jej výživovej poradni. A pustili sme sa do chudnutia.

Alexandra a jej snúbenec pred chudnutím

Diéta fungovala!

Veľmi skoro sa dostavili prvé výsledky. Nadšený našim úspechom sa aj Alexandrin snúbenec rozhodol, že sa pridá a absolvuje diétu Nutrifood s nami. Začal síce o 2 mesiace neskôr, ale vzhľadom na to, že mužom to ide trošku ľahšie, kilá strácal oveľa rýchlejšie a tak nás dobehol. Môj manžel, László, spočiatku neveril v túto diétu, ale ako postupne sledoval a videl pozitívne zmeny a najmä to, že aj muž dokáže vydržať a fungovať len na niekoľkých porciách jedla NutriFood denne, tak sa k nám pridal aj on. Chcel sa zbaviť predovšetkým brucha a aj sa mu to podarilo. V priebehu piatich týždňov schudol vynikajúcich -12 kg. Ako posledná sa k nám pridala moja staršia dcéra, Ildikó, ktorej išlo najmä o estetické chudnutie a nastavenie pravidelného denného režimu v stravovaní. Práve pravidelné stravovanie je nielen pri chudnutí, ale aj pre udržanie si váhy veľmi dôležité. Ona už vtedy vedela, že bude mať svadbu (pre nás to bolo prekvapenie). My sme o svadbe dozvedeli iba mesiac pred jej konaním. Ešte, že schudla celá rodina! Takto budeme vyzerať na svadbe skvele všetci!

Na kontrolu k výživovej poradkyni sme chodievali spolu

Veľmi nás tešilo, že sme k poradkyni na kontroly chodievali všetci piati. Každý si to zariadil tak, aby sme v stredu večer mali vždy rodinnú konzultáciu. Gabika sa s každým jedným z nás zaoberala zvlášť, veľa sme sa počas toho aj nasmiali. Po konzultácii sme chodievali aj na párový EMS tréning (efektívne cvičenie, ktoré ešte znásobilo výsledný efekt redukcie hmotnosti). Kto mal náladu, ten sa pridal.

Vlastne počas dvoch mesiacov sme si dávali namiesto nedeľňajšieho vývaru polievky NutriFood. Povymieňali sme si medzi sebou jedlá, podľa toho, kto na čo mal práve chuť. Veľmi sme mali radi novinky, ktoré pribudli do sortimentu NutriFood jedál a obľúbené boli aj husté a krémové polievky. A mňamkou boli jednoznačne koktaily.

Samozrejme ako chalani, tak aj moja staršia dcéra nás v tom nechali, akonáhle dosiahli vytýčený cieľ, ale s Alexandrou sme pokračovali všetci spoločne až do leta.

Som veľmi rada, že náš prístup k stravovaniu sa celkovo zmenil. Nedávame si už chlieb ku každému jedlu, Balázs už nejedáva čokoládu po večeroch a dávame si pozor na dostatočnú konzumáciu zeleniny. Všetky mliečne výrobky sme vymenili za bezlaktózové, na varenie používam múku paleo a musím povedať, že som si veľmi obľúbila tento životný štýl. Samozrejme chutnému hovädziemu perkeltu ani jeden z nás neodolá, ale prísne bez chleba.

Som hrdá na nás všetkých, veď sa nám spolu podarilo schudnúť fantastických -100,5 kg. Je neuveriteľné, čo dokáže táto diéta! Hocikedy by sme sa do nej pustili znovu!

Ildikó – mama