ALŽBETA

Pred:

109kg

Po:

81kg

Rozdiel:

28kg

„Už nechcem vrátiť späť bývalú Betku. Určite sa budem snažiť, aby som sa už nevrátila do nadváhy z minulosti. Začala som sa zdravo stravovať, viac sa hýbem, mám zo seba konečne radosť a zdravé sebavedomie.“

Ako ste sa o nás dozvedeli?

NutriFood mi odporučila moja známa z nášho mesta, ktorá schudla u pani Hlásnej cez 30 kg. Nechcela sa dať zverejniť, ale v našom meste je ako živá reklama NutriFood-u 🙂

Kedy ste začali rozmýšľať nad tým, že by ste chceli zmeniť svoj životný štýl/schudnúť?

Už dlhší čas som premýšľala nielen nad tým ako schudnúť, ale aj ako zmeniť môj osobný život. Všetko som riešila naraz takpovediac za jazdy. Presťahovala som sa do zahraničia a začínam žiť od znovu. 

Trápili vás aj zdravotné problémy? Alebo ste sa chceli vyformovať iba pre lepší pocit?

Našťastie, zdravotné problémy som nemala, no nemohla som sa na seba pozerať a chcela som zmeniť všetko od základu, váhou počnúc.

Ktorý typ programu NUTRI FOOD PLAN ste absolvovali?

Absolvovala som program Complete. Nikdy som nebola hladná. Naučila som sa pravidelne jesť. Naučila som sa prostredníctvom mojej výživovej poradkyne, akú pevnú stravu vyberať, ako si ju pripravovať. Takže nie je to len o NutriFoode, ale aj o celkovej zmene stravovacích návykov. Aj keď nie som stále na vysnenej váhe, snažím sa dodržiavať, čo som sa naučila. Jedlá NutriFood som si nechala v zálohe ak by som znova zišla z cesty a potrebovala by som sa nakopnúť nanovo.

Ako sa vám s programom začínalo? Mali ste pocit hladu?

Nemala som s jedlami NutriFood žiadne problémy. Chutilo mi všetko, jedla som pomedzi bielu a zelenú zeleninu, takže žiadny hlad sa neozýval.

Ktoré potraviny NutriFood sú vaše najobľúbenejšie? Prečo?

Chutilo mi všetko, nebolo nič, čo by som odmietala. Využívala som aj doplnkové potraviny ako tyčinky, zeleninový vývar, chipsy, smoothie.

Ako sa vám spolupracovalo s vašou výživovou poradkyňou? Čo oceňujete, čo by sme na druhej strane mali zlepšiť? 

Nastúpila som do programu plne odhodlaná a pani Hlásna toto moje odhodlanie plne podporovala a povzbudzovala. Vždy našla riešenie ako pokračovať, aj keď som sa presťahovala do zahraničia. Našla si na mňa čas aj cez víkend, aby sme sa zladili s programom a mojimi návštevami na Slovensku. Nemám čo dodať, plne odporúčam poradňu pani Hlásnej vo Zvolene a v Banskej Bystrici, kde sme sa tiež stretli na diagnostiku mojej hmotnosti a konzultácie.

Zmení sa teraz váš spôsob stravovania/životného štýlu? Čo ste sa rozhodli zaradiť do jedálnička/svojho fungovania pravidelne (napríklad šport) a naopak na čo si budete dávať pozor? 

Už nechcem vrátiť späť bývalú Betku. Určite sa budem snažiť, aby som sa už nevrátila do nadváhy z minulosti. Začala som sa zdravo stravovať, viac sa hýbem, mám zo seba konečne radosť a zdravé sebavedomie. Pokračujem ďalej a pomaly smerujem k svojej vysnívanej váhe.

Ak by ste mali inšpirovať ostatné ženy/mužov, ktorí by chceli schudnúť, no nevedia kde začať, čo by ste im odkázali?

Vrelo odporúčam NUTRI FOOD PLAN každému! Tú osobu, ktorou som bola na začiatku, vôbec nepoznám. Pre porovnanie, nemala som dať ani akú fotku „pred“, lebo foťáku som sa vyhýbala. Zato teraz … Teraz sa tak rada fotím, a rada sa na seba pozerám, až je to neskutočné. Našla som lásku v samu seba. Čo viac si človek môže priať?

Ďakujem.