ANDREA BUJNOVÁ

Pred:

109.50kg

Po:

85.00kg

Rozdiel:

24.5kg

„Vždy som rada jedla, avšak viac ako bolo treba.“

Začala som cvičiť a upravila som si jedálniček. Podarilo sa mi schudnúť približne 9 kg. Nanešťastie prišiel úraz kolena, následne operácia avšak po zotavení som sa nevedela prinútiť späť k predchádzajúcemu režimu a zdravému životnému štýlu. Zhodené kilá som tak veľmi ľahko nabrala naspať. V tom čase som sa dozvedela od kamarátkinej mamy o diéte NUTRI FOOD PLAN. Videla som na nej výborné výsledky, takže som si bola istá, že to funguje. Rozhodla som sa a šla som do toho aj ja. 

V redukčnom programe som bola 5 mesiacov a schudla som vynikajúcich -24,5 kg. Na začiatku to bola pre mňa veľká zmena, nahradila som svoju doterajšiu stravu za potraviny NutriFoodKeď sa však dostavili prvé výsledky a kilá klesali dolu celkom rýchlo, povedala som si, že teraz nemôžem prestať. Postupne si úbytok mojej váhy začalo všímať aj moje okolie a začala som dostávať komplimenty typu “vyzeráš super!” A to ma ešte viac motivovalo pri chudnutí.

Po ukončení programu som si na základe odporúčaní od mojej výživovej poradkyne jednoducho upravila stravu, neprejedám sa a jem všetko. Jediné na čo si dávam pozor je koľko a kedy papám, pretože už nikdy nechcem vyzerať ako predtým. Ešte však nie som úplne na konci, pretože k mojej vysnívanej váhe musia ísť ešte nejaké tie kilá dolu a tak mi NUTRI FOOD PLAN pomáhaj.

Chcem sa týmto poďakovať všetkým, čo vyťahovali na stôl sladké vždy až keď som odišla. Ale hlavne ďakujem svojej výživovej poradkyni za skvelý prístup, rady a podporu pri chudnutí. Pod dohľadom odborníka sa jednoznačne chudne ľahšie, zdravšie a rýchlejšie.

Andrea Bujnová