ANNA STRÁŇAVSKÁ

Pred:

69.00kg

Po:

56.00kg

Rozdiel:

13kg

„Chudnúť som sa rozhodla po tom, ako som sa uvidela na fotke z dovolenky“

Odhodlanie schudnúť prišlo rýchlo, avšak dlho som hľadala na trhu niečo, čo môžem užívať ako celodennú náhradu stravy, keďže som sa chcela vyvarovať starým stravovacím návykom a znovu naštartovať svoj metabolizmus tento-krát však už zdravším smerom. Našla som NutriFood a musím povedať, že okrem mojich prísnych nárokov na diétu spĺňa aj to posledné a to, že mi veľmi chutí. Ako cieľ som si vytýčila schudnúť 13 kg. Priznávam, že aj u mňa prišli nejaké tie prehrešky a niekedy som to mala veľkú chuť vzdať. Ale vydržala som a oplatilo sa, keďže redukciou hmotnosti s NutriFood som vyriešila nielen svoj vzhľad a postavu, ale predovšetkým svoje zdravotné problémy. A to som sa do diéty púšťala najmä kvôli mojej postave. Až neskôr som si uvedomila, aká záťaž na naše telo a celkový metabolizmus je vytváraná, ak niekto trpí nadváhou či obezitou a nosí na sebe aj 25 kg navyše. Vtedy som sa rozhodla, že keď sa to podarilo mne, musí sa to podariť aj iným a že chcem ľuďom v tomto smere pomáhať. Stala som sa certifikovanou nutričnou poradkyňou NutriFood – veď najlepšie ako ukázať, že to funguje je ukázať to sama na sebe. Teraz moji klienti chudnú s NutriFood rovnako, ako som chudla aj ja a výsledky sú vynikajúce. O to viac sa snažím venovať svojim klientom a podporovať ich aj vo svojom voľnom čase, nakoľko mojich 13 kg a chudnutie 2,5 mesiaca je nič oproti tomu, čo zvládajú tí, ktorí schudnú kľudne aj niekoľko desiatok kilogramov.

Priznám sa, že som veľa rozmýšľala či uverejním svoju fotku, ale chcem, aby ste vedeli a videli, že mne sa s kilami navyše zabojovať oplatilo a že aj váš nutričný poradca je „iba človek.“

A tak všetkým tým, čo sa do toho pustia, držím palce a odkazujem, že to chce iba trpezlivosť a výsledok sa určite dostaví.

Vaša nutričná poradkyňa pre Žilinu, Čadcu a Trstenú

Anna Stráňavská