DENISA

Pred:

109kg

Po:

68kg

Rozdiel:

41kg

„Kvôli pribúdajúcim kilám som už vo veku 22 rokov začala mať zdravotné problémy ako hypertenziu či bolesť chrbta, nakoľko mám kvôli nadváhe problém s platničkami. Spoločne sa nám podarilo schudnúť 41 kíl a ja sa cítim ako nový človek.“

Za 6 mesiacov -41 kíl? So správnym prístupom, odborným dohľadom a jedálničkom sa to dá. Aj o tom je príbeh 23-ročnej Denisy, ktorá žiaľ začala riešiť zdravý životný štýl až po vzniku zdravotným problémov – ako hypertenzia či problémy s platničkami.


Prečo ste sa rozhodli pre redukčné a výživové programy NUTRI FOOD PLAN?

Chcela som schudnúť a dopočula som sa, že s s programami NUTRI FOOD PLAN ľudia krásne schudnú. Ja som chcela chudnúť pod dohľadom poradcu a s nutrične vyváženými potraviny NutriFood MRP. 

Ako ste sa o nás dozvedeli? 

Poradila mi to moja teta.

Kedy ste začali rozmýšľať nad tým, že by ste chceli zmeniť svoj životný štýl/schudnúť? 

Nad diétou som rozmýšľala už dávno, avšak odhodlala som sa až v januári.

Trápili vás aj zdravotné problémy? Alebo ste sa chceli vyformovať iba pre lepší pocit?

Kvôli pribúdajúcim kilám som už vo veku 22 rokov začala mať zdravotné problémy ako hypertenziu či bolesť chrbta, nakoľko mám kvôli nadváhe problém s platničkami.

Ktorý program NUTRI FOOD PLAN ste absolvovali? 

 Vybrala som si programy NutriFood MRP – teda chudnutie s nutrične vyváženými potravinami a pod dohľadom poradcu. V rámci jedálnička som si vybrala možnosť mať čiastočnú náhradu stravy – teda okrem potravín NutriFood MRP som si aj sama varila jedlá, ktoré mi výživová poradkyňa poradila a schválila na to, aby moje telo nevyšlo z ketózy, a tak spaľovalo tuky. 

Program čiastočnej náhrady stravy.

Ako sa vám s programom začínalo? Mali ste pocit hladu?

 S programom sa mi začínalo dobre, až som bola  sama prekvapená… Dovtedy som totiž bola zvyknutá  na sladké maškrty a jedlá a veľké porcie jedla.  Strava, ktorú mi výživová poradkyňa určila mi však nerobila žiadne problémy a veľmi rýchlo som si na ňu zvykla.

Ktoré potraviny NutriFood MRP sú vaše najobľúbenejšie? 

Koktejly sú výborné všetky.  Z hlavných jedál je pre mňa topka Špagety Bolognese, Palacinky a Cestoviny Carbonara. Z polievok Kuracia kari s rezancami. Na nej som frčala celých šesť mesiacov.

Ako sa vám spolupracovalo s vašou výživovou poradkyňou? Čo oceňujete, čo by sme na druhej strane mali zlepšiť? 

Spolupráca s pani Hedvigou bola super, tešila som sa na každú kontrolu.

Zmení sa teraz váš spôsob stravovania/životného štýlu? Čo ste sa rozhodli zaradiť do jedálnička/svojho fungovania pravidelne (napríklad šport) a naopak na čo si budete dávať pozor?

Do svojho jedálnička určite pridám viac zeleniny a ovocia. Budem jesť pravidelne a malé porcie. Sladkostiam a slaným pochutinám sa budem snažiť vyhýbať. Určite pridám šport.

Ak by ste mali inšpirovať ostatné ženy/mužov, ktorí by chceli schudnúť, no nevedia kde začať, čo by ste im odkázali? 

 Určite túto diétu odporúčam. Bez hladovania pekne chudnete a to je super.