ERIKA FEKETEOVÁ

Pred:

79kg

Po:

65kg

Rozdiel:

14kg

„Gabika mi vždy hovorievala, plány mám robiť nielen čo sa týka práce, detí, atď., ale naplánovať si aj to čo budem jesť. A teraz už vidím, že mala pravdu….“

VYSNÍVANÁ VÁHA OPÄŤ S NUTRI FOOD PLAN

Erika už dokonca s NUTRI FOOD PLAN chudla pred spomínanými ôsmimi rokmi, a tak sa rozhodla siahnuť po ňom opäť s vedomím, že dosiahne vytúženú váhu. „NUTRI FOOD PLAN program som už vyskúšala pred ôsmimi rokmi u inej poradkyne, takže už som vedela, že program je efektívny.“ Vtedy s NUTRI FOOD PLAN schudla aj Erikina kamarátka, vďaka čomu získala Erika ešte väčšiu motiváciu.

„Za posledných 8 rokov sa môj zdravotný stav zmenil, mám aj reumu, preto som nemala chuť ani na pohyb, aj kvôli podnikaniu som mala menej času na cvičenie, ale aj na pravidelné stravovanie,“ objasňuje Erika svoje dôvody nutného chudnutia. Hoci netrpela morbídnou obezitou, uvedomovala si najmä potrebu riešiť zdravotné problémy a tiež nutnosť zmeny životného štýlu.

S dobrým programom na chudnutie je všetko ľahšie

„Kvôli liekom moja poradkyňa vybrala program PLUS, ktorý bol lepší, ako pred ôsmimi rokmi. Išlo mi to oveľa lepšie ako v minulosti. Počas diéty som nemala problémy, prekážky som brala ľahko, redukčný program NUTRI FOOD PLAN mi nerobí problém, ani v prvých pár dňoch som nebola hladná. Z tela mi odišlo veľa vody, čo bola pre mňa veľká úľava,“ vymenúva Erika všetky pozitívne efekty zdravého chudnutia.

Teraz potešíme najmä milovníkov sladkých potešení, pretože aj Erika patrí do tejto skupiny, a predsa NUTRI FOOD PLAN priniesol riešenie aj jej. „Milujem všetko, ale sladkosti a MRP tyčinky boli moje najobľúbenejšie,“ teší sa, že našla vhodnú a zdravú náhradu sladkostí.

ÚSPECH NAJMÄ VĎAKA VÝŽIVOVEJ PORADKYNI NA CHUDNUTIE

Výživová poradkyňa má v chudnúcom procese naozaj výrazné miesto a veľký podiel na výsledkoch. Predstavuje nielen vašu oporu, ale i odborný dohľad, ktorý vás vždy správne nasmeruje tak, aby bolo vaše chudnutie efektívne.

Pochvaľovala si to aj Erika: „S prácou Gabiky som veľmi spokojná, mala úplne iný prístup ako predchádzajúca poradkyňa pred ôsmimi rokmi. Všetko mi podrobne a presne vysvetlila, pochopila som aj mechanizmus pôsobenia diéty, nájdete u nej celý sortiment výrobkov. Nedovolila mi, aby som vynechala poradenstvo, alebo aby som len prišla po chýbajúcu stravu, ale vždy bola zvedavá, ako sa mám, aký je môj zdravotný stav.“

Po diéte to nekončí

Každý z nás však vie, že zdravý životný štýl nie je len o jednej diéte. Pokiaľ sa po chudnutí vrátite k svojmu pôvodnému stravovaniu, postupom času sa dostanete presne tam, kde ste začínali. Preto dbajte nato, aby ste si aj po chudnutí udržiavali zdravé stravovanie. A aké sú Erikine tipy? 

Ja som mala problém hlavne s pravidelnosťou, že som bola celý deň zaneprázdnená a večer som jedla, tiež som mala problém aj s príjmom tekutín. Ale myslím si, že v tomto uponáhľanom svete je to problém každého človeka. Gabika mi vždy hovorievala, plány mám robiť nielen čo sa týka práce, detí, atď., ale naplánovať si aj to čo budem jesť. A teraz už vidím, že mala pravdu…. Všetko je potrebné naplánovať.“

My jej dávame len za pravdu, pretože uvedomelé jedenie vám nedovolí vybočiť z nastavenej zdravej cestičky a spadnúť tak opäť do nezdravého režimu.