HAJNALKA GYARMATI

Pred:

74kg

Po:

61kg

Rozdiel:

13kg

„Koncom marca som prestala držať diétu. Môj život sa úplne zmenil, som šťastnejšia, môžem si obliecť akékoľvek oblečenie. Trikrát týždenne chodím k osobnému trénerovi, množstvo tuku odvtedy kleslo a svaly sa vyvinuli.“

Prečo ste sa rozhodli pre redukčné a výživové programy NUTRI FOOD PLAN?

Pracujem v pohostinstve, môj život je veveričie koleso. Mnoho mojich známych mi hovorilo o NUTRI FOOD PLAN, ktorí mali podobný životný štýl, ale napriek tomu ľahko a natrvalo schudli.

Ako ste sa o nás dozvedeli?

Na základe odporúčania.

Kedy ste začali rozmýšľať nad tým, že by ste chceli zmeniť svoj životný štýl/schudnúť?

Myslela som na to už celé mesiace, kým som sa rozhodla zapojiť sa do tohto programu, a v januári 2020 som navštívila poradkyňu Diánu Dunai v meste Győr.

Trápili vás aj zdravotné problémy? Alebo ste sa chceli vyformovať iba pre lepší pocit?

Bojovala som aj s ekzémom, ktorý zmizol do konca diéty  – ako mi sľúbila poradkyňa. Aj ako babička by som chcela vyzerať mlado.

Ktorý typ programu NUTRI FOOD PLAN ste absolvovali?

Keďže som začala cvičiť v druhej polovici programu, nastavili sme program PLUS, aby sa aj moje svaly vyvíjali správne. Niekedy, kvôli silnejšiemu cvičeniu som vypila ako doplnok stravy MRP NutriFood smoothie bohaté na bielkoviny.

Ako sa vám s programom začínalo? Mali ste pocit hladu?

Prvý týždeň bol veľmi ťažký, ale keď som sa po dvoch týždňoch pri prvom meraní uvidela, že som schudla 2 a pol kila, od radosti som sa rozplakala. Vtedy som už vedela, že to zvládnem. Veľmi mi pomohla skupina na stránke Facebook, kde členovia skupiny mohli zverejňovať svoje recepty, chudnutie členov skupiny alebo našli sme aj odpovede na naše otázky. Mnohých členov skupiny poznám aj osobne.

Ktoré potraviny MRP NutriFood sú vaše najobľúbenejšie? Prečo?

Vanilková ryžová kaša je moja najobľúbenejšia, ale veľmi chutné sú karamelové MRP tyčinky a paradajková polievka. Aj dnes si nimi nahradím jedlo. Milujem to!

Ako sa vám spolupracovalo s vašou výživovou poradkyňou? Čo oceňujete, čo by sme na druhej strane mali zlepšiť?

Diána je zázrak. Na konzultácie chodila aj moja sestra, moja krstná dcéra, teraz aj môj syn, takže Diána je takmer členom našej rodiny. Bola veľmi profesionálna, konzultácie pre mňa boli potešením. Všetko, čo sľúbila, to sa aj stalo. Výborne poradila aj v oblasti výživy po ukončení diéty, keďže som v budúcnosti mala aj športové ciele. Pravidelne chodím aj na meranie Inbody, aby sme kontrolovali vývoj svalov.

Zmení sa teraz váš spôsob stravovania/životného štýlu? Čo ste sa rozhodli zaradiť do jedálnička/svojho fungovania pravidelne (napríklad šport)  a naopak na čo si budete dávať pozor?

Koncom marca som prestala držať diétu. Môj život sa úplne zmenil, som šťastnejšia, môžem si obliecť akékoľvek oblečenie. Trikrát týždenne chodím k osobnému trénerovi, množstvo tuku odvtedy kleslo a svaly sa vyvinuli. Programy a potraviny od spoločnosti NUTRI FOOD PLAN sa stali súčasťou môjho života, takisto aj zdravé stravovanie a šport.

Ak by ste mali inšpirovať ostatné ženy/mužov, ktorí by chceli schudnúť, no nevedia kde začať, čo by ste im odkázali?

Táto diéta je nezávislá od veku a pohlavia! Všetci do toho, oplatí sa! Som veľmi vďačná!

K svojmu príbehu pripájam aj fotku, na ktorej je aj moje dvojča. Ona nedržala program NUTRI FOOD PLAN, pretože má alergiu, ale schudla 7 kilogramov paralelne so mnou (mala personalizované stravovanie od Diány).