IBOLYA BABÓS LEDECZKY

Pred:

81.40kg

Po:

65.70kg

Rozdiel:

15.7kg

„Neviete si predstaviť keď mi po dvoch týždňoch váha ukázala -4 kg, myslela som si, že sa váha pokazila, nechcela som tomu veriť.“

A potom to prišlo, verte mi, hormóny a stres urobia svoje. Začala som priberať a váhu som obchádzala. Jedine zrkadlo mi ukázalo moje rastúce faldíky. Neriešila som to, jednoducho som vtedy nemala silu. Začala som kupovať väčšie a potom ešte väčšie oblečenie. Veď to poznáte, šaty všetko zakryjú. A jeden pekný večer, sme boli s dcérou tak trošku zacvičiť a váha nám nejako skočila do cesty, a ja hrdinka som sa odvážila. Celkom spokojná sama so sebou: – Veď som veľmi ani nepribrala váha mi ukazuje 74 kg, nehovorím, že málo, ale žiadna tragédia. A vtedy prišla studená sprcha z úst mojej dcéry: “Tú čiaru hore nevidíš? to nie je 4 ale 9”

Skoro ma prekotilo, keď som si uvedomila svoju skutočnú váhu 79 kg! Vtedy som už chcela riešiť ako vyzerám. V zrkadle som sa nespoznávala a bolo to naozaj zle. Ale stále som nevedela ako nato. Fotka pred, je z februára 2019, boli sme u brata na zabíjačke,(bola som blízko váhe toho prasaťa) a verte mi, to som naozaj ja na tej fotke. Nie, nie je to len oblečením, ja som bola taká vypasená vykŕmená.

Pár týždňov nato, som stretla známeho ktorého som ani nespoznala. Lebo za 3 mesiace schudol 20 kg. Otázka, ako je to možné? a takto som ja natrafila na NUTRI FOOD PLAN.
Prečítala som hádam asi všetky skutočné príbehy, kým som sa odhodlala a pohľadala Ildikó Haszteman v Galante. Objednala som sa na termín a už to išlo. Priznám sa, mesiac som mala doma nakúpené jedlá na 1. dva týždne, lebo ochutnávka vína a lyžovačka ma ešte len čakala.

A prišiel ten DEŇ!! 18. marca som sa do toho pustila, počiatočná váha: 80,1 kg!

Jedlá boli chutné, a na moje prekvapenie aj sýte, nemala som pocit, že by som hladovala. Pani Haszterman mi poradila, kedy a koľko jesť, aký druh zeleniny a čo s čím kombinovať. Je úžasná žena, pomohla, poradila, či cez telefón alebo cez správy. Každé 2 týždňa sme mali stretnutie, bolo váženie, a hlavne pokec ako sa cítim, čo treba doladiť, upraviť. Neviete si prestaviť keď mi po dvoch týždňoch váha ukázala -4 kg, myslela som si, že sa váha pokazila, nechcela som tomu veriť.
V júni, kvôli operácii som musela vynechať NutriFood. ale vtedy už som bola skoro hotová ako pani Haszterman hovorila.

Posledná fotka je 06.08.2019 váha: 65,7 kg, úbytok hmotnosti celkom: – 14,4 kg
Moja váha ustála na 66-67 kg, na raňajky si stále dávam kokteil, viete prečo? Lebo mi chutí, občas aj polievku. Dávam si pozor čo jem ale nie vždy sa mi podarí. A som spokojná.

Ibolya Babós Ledeczky