ILDIKÓ JAKÓCZIOVÁ

Pred:

96kg

Po:

75kg

Rozdiel:

21kg

„S NutriFood som sa naučila plánovať aj stravovanie, teda nielen denné úlohy a pracovné povinnosti.“

V zrkadle som sa vždy videla ako pekná žena. Lenže ak sa ma niekto spýtal, koľko vážim – mala som 96 kg – hneď som sa začala hanbiť.

Pracujem ako stewardka vo vlaku v zahraničí. V mojej profesii je veľmi dôležitý pekný vzhľad a tak som sa rozhodla, že musím aj ja vyzerať dobre. Posledný elán mi k tomu dodalo stretnutie s mojou známou, ktorá mala v minulosti veľmi silnú postavu. Ale keď som ju uvidela naposledy, nedokázala som veriť vlastným očiam. Vyzerala úžasne. S jej odporúčaním som sa dostala k výživovej poradkyni – Gabike Huberovej. S ňou sa poznáme od čias gymnázia, ale som nevedela, že sa zaoberá s touto „zázračnou diétou.“ Navštívila som ju 5. októbra a druhý deň som sa už aj pustila do diéty.

Hneď na prvej konzultácii som sa cítila veľmi dobre a s veľkou radosťou som prichádzala na všetky ďalšie stretnutia s výživovou poradkyňou. Tešila som sa motiváciu a podporu od Gabiky, na dobrú náladu, jej pozitívny prístup a samozrejme na úspech! Vyskúšala som už všelijaké zázračné diéty, ktoré nefungovali a kvôli ktorým som bola pesimistkou. Možno som ani sebe neverila, že to dokážem, ale spoločnými silami sa to podarilo. Naozaj je to iba o nastavení v hlave. Na začiatku som sa obávala, že budem hladovať a presvedčila som sa, že je to naozaj len a len v hlave, pretože hlad som necítila ani na minútu.

Stáva sa, že kvôli práci sa nedostanem domov aj 2-3 dni, kvôli čomu som vždy musela už dopredu plánovať, kedy a čo budem jesť a čo si zoberiem so sebou. Podľa Gabiky je podstatou práve toto – treba sa naučiť plánovať aj stravovanie, teda nielen denné úlohy a pracovné povinnosti.

Ponuka NutriFood potravín je skutočne široká. Naviac mi chutili polievky a obľúbila som si ich aj z toho dôvodu, že kvôli neustálemu cestovaniu som si nemohla pripraviť žiadne teplé jedlo. Občas som si dala špargľovú krémovú polievku aj na raňajky. Gabika mi dala veľa nápadov a tipov, tak som si po čase už aj sama vedela pripraviť kreatívne pokrmy z povolených potravín. Počas prvého mesiaca sa mi podarilo schudnúť desať kilogramov, čo mi dodalo obrovskú silu. Zo svojho okolia sa ku mne dostali aj negatívne podnety typu: budeš z toho chorá, vypadajú ti vlasy… a ešte by som mohla pokračovať. Avšak nikto ani len netušil, že NUTRI FOOD PLAN je jediná nutrične vyvážená diéta a že aj počas „dietovania“ dostáva telo všetky potrebné látky vrátane vitamínov. Moja mamina a krstná mama mi boli veľkou oporou a vždy mi varili len podľa diéty.

Moju osobnú a výbornú skúsenosť s NUTRI FOOD PLAN som odvtedy posunula mnohým ľudom, čo ma ešte viac potešilo!

Komu len môžem, odporúčam výživovú poradkyňu Gabiku a hocikedy a bez najmenšieho zaváhania by som si to celé znovu zopakovala. Som šťastná, plná energie a Gabika ma podporuje a pomáha mi ešte aj po schudnutí!

Ďakujem NUTRI FOOD PLAN!

Ildi