JÁN MAJÁK

Pred:

125.20kg

Po:

104.10kg

Rozdiel:

21.1kg

„Môžeš mať všetko, za čo si ochotný bojovať.“

Moje zdravotné problémy s tlakom a čoraz silnejšie bolesti kolien ma prinútili zabojovať. Keďže mám fyzicky náročnú prácu a doma partnerku a 5 ročné dvojičky, ktoré ma potrebujú, nebolo nad čím váhať. O diéte NUTRI FOOD PLAN som sa dozvedel od svojej kamarátky Mirky, ktorá vedela, že už dlho bojujem s nadváhou.

Pri vstupnej prehliadke ma nemilo prekvapili výsledky meraní najmä hodnoty vnútorného tuku a BMI. Moja nutričná poradkyňa Mirka mi nastavila redukčný program s nutrične vyváženými potravinami NutriFood aj s ohľadom na moje zdravotné problémy. Po celý čas chudnutia mi bola oporou a vždy keď som potreboval poradiť, podporiť mohol som sa na ňu spoľahnúť.

Prvý týždeň bol náročný a niekedy som aj  pochyboval, či to bude fungovať a či to dám. Moja partnerka Veronika bola mojou morálnou oporou a nedovolila mi vzdať sa. Prvé výsledky sa dostavili rýchlo a ľahko. Bol som prekvapený, že nie som hladný, ale naopak plný energie. Deň som začínal koktailom /Caffe latee- môj favorit/ a cez deň hlavné jedlo – rizoto, cestoviny alebo omeletka. No a večer som sa tešil nielen na moje dva pokladíky a partnerku, ale aj na teplú polievku NutriFood. Dokonca som sa skamarátil aj so zeleninou. Všetky jedlá NutriFood mi chutili a ich príprava bola jednoduchá a expresne rýchla.

Po prvých -12kg mi ortopéd oznámil, že stav mojich kolien sa zlepšil o 30% a znížili mi aj dávku lieku na tlak. To bola istota, že idem správnou cestou a zároveň motivácia chudnúť ďalej. Ľudia z môjho okolia si veľmi rýchlo všimli zmenu a hodnotili ju pozitívne. Ja sám som sa cítil pohyblivejší a výkonnejší v práci.

Dnes viem, že moje rozhodnutie  chudnúť s pomocou odborníkov z NUTRI FOOD PLAN bolo správne. Nielen, že sa zlepšili moje trápenia s kolenami, bonusom je, že sa cítim  plný energie a oblečiem si veci, ktoré mi boli malé a niekoľko rokov ležali v skrini. Z veľkosti XXXL dnes nosím veľkosť L/M. Moje poďakovanie patrí nielen mojej partnerke Veronike, ale aj nutričnej poradkyni Miroslave Gubrickej z poradne NUTRI FOOD PLAN v Trnave, ktorá ma sprevádzala počas mojej „premeny“ a bola mi po celú dobu naozaj veľkou oporou.

Teraz, keď som o „pár“ kíl ľahší, pohyb a zdravá strava sa stali súčasťou môjho každodenného života. A ja som odhodlaný pokračovať v úspešnom chudnutí. Mojou cieľovou váhou je 98 kg. Vďaka tejto skúsenosti  viem, že chudnutie za pomoci výživových poradcov s potravinami Nutrifood to bude jednoduché, chutné a navyše zdraviu prospešné. 

Stojí to za to! Nebojte sa zabojovať s vlastným telom.

S pozdravom
Ján Maják