JAROSLAVA VITASKOVÁ

Pred:

114kg

Po:

90kg

Rozdiel:

24kg

„Svoju hmotnosť som začala riešiť až keď pribúdali zdravotné problémy.“

V tom období som sa dozvedela o diéte NUTRI FOOD PLAN. Na internete som si preštudovala ich stránku od A po Z a premeny ľudí po diéte boli neuveriteľné.

Povedala som si, že to skúsim aj ja

Na facebooku som si našla kontakt na výživovú poradkyňu Eriku Liteckú a hneď som jej napísala. Ochotne zodpovedala moje otázky a dohodli sme si stretnutie. Prvá návšteva u Eriky bola príjemná, lebo je to úžasný človek. Po prvej konzultácii som bola odhodlaná ako nikdy predtým dotiahnuť diétu až do konca. Dostala som jedlo na prvé 2 týždne. Nevedela som si na začiatku vôbec predstaviť fungovať len z troch porcii jedla NutriFood na deň, ale hneď od prvého dňa som nepociťovala hlad a energie som mala na rozdávanie.

Po prvých 2 týždňoch váha ukázala -8,5 kg

Toto bol ďalší hnací motor. Videla som na sebe reálne výsledky a to bolo pre mňa obrovskou motiváciou. Jedlo NutriFood je veľmi chutné, ani nemáte pocit, že držíte diétu. Koktaily mi chutili úplne všetky, polievky som nakoniec zúžila na svoje 2 obľúbené – kuraciu a šampiňónovú. Naučila som sa pravidelne stravovať. Už som automaticky fungovala na režime: ráno koktail, na obed polievka a večer koktail. Koktaily mne osobne vyhovovali z celého širokého sortimentu jedál NutriFood najviac. A hlavne sa ľahko pripravovali, takže som ich mohla mať kdekoľvek so sebou. Keď som mala chuť, pridala som si do stravovacieho režimu aj zeleninu – hlavne uhorku, kaleráb a bielu reďkovku. Voľný čas som vyplnila prechádzkami a občasným cvičením. Najviac ma v diéte podporoval priateľ, rodina a najbližší kamaráti.

Môj zdravotný stav sa zlepšil

Som takmer na konci diéty a som spokojná, šťastná a hlavne zdravá. Nemusím užívať lieky na vysoký krvný tlak, už sa nezadýchavam, potenie je preč. Ľudia v mojom okolí ma chvália, ako dobre vyzerám a to je pocit na nezaplatenie. Diétu NUTRI FOOD PLAN by som odporučila všetkým, ktorí chcú vyzerať a cítiť sa lepšie. Najdôležitejšia je asi pevná vôľa. Nájdite ju v sebe, pretože výsledok stojí za to.

Obrovské ĎAKUJEM patrí mojej výživovej poradkyni Erike!

Jaroslava