JULIA ZARA

Pred:

93.80kg

Po:

78.60kg

Rozdiel:

15.2kg

„Chudnem, lebo chcem otehotnieť!“

Chudnem, lebo chcem otehotnieť!

Môj príbeh sa začal v októbri 2016, kedy som bola s manželom na zdravotnej prehliadke v jednom centre, kvôli neplodnosti. Doktorka ktorá nás mala na starosti mi odporučila, aby som navštívila diabetológiu, kvôli mojej nadváhe. Vtedy som vážila 94 kg. Už dlhšie som bojovala s nadváhou, ale až vtedy som si uvedomila, že sama to nezvládnem! Potrebovala som pomoc odborníka!

Ako väčšina mladých ľudí, aj ja som trávila množstvo času na internete, a ani neviem ako sa mi podarilo prísť na článok jednej mladej slečny, ktorá mala odjakživa nadváhu a podarilo sa jej schudnúť cez 30kg vďaka redukčným programom NUTRI FOOD PLAN. Nelenila som, zistila som si o NutriFood všetko podstatné, porozprávala som sa s manželom, či súhlasí, aby som sa na to dala a kontaktovala som nutričnú poradkyňu. Dohodli sme si stretnutie, ktoré bolo veľmi príjemné. Ani na chvíľu som sa nezamyslela nad tým, či to zvládnem dodržiavať, proste som bola rozhodnutá, že to zvládnem!

Po prvom mesiaci som bola ľahšia o 9kg 

A dostala som aj pochvalu od pani doktorky z centra pre liečbu neplodnosti, lebo som výborne reagovala na nastavenú liečbu. Potraviny NutriFood mi veľmi chutili, ale čo bolo najlepšie, boli závistlivé pohľady ľudí okolo mňa, ktorí mi, v dobrom, závideli moju pevnú vôľu a stále viacej ovísajúcu uniformu v práci. Dokopy som schudla 15kg za dva mesiace. Konečne sa zase cítim príťažlivo pre svojho manžela, ale čo je najdôležitejšie, liečba mojej nadváhy dopadla výborne a teraz už len čakáme, kedy zase začnem priberať, avšak teraz už tie vysnívané kilogramy v podobe tehotenského bruška.

NutriFood mi zmenil život k lepšiemu!

Júlia Zara