JURAJ TINKA

Pred:

128kg

Po:

108kg

Rozdiel:

20kg

„Manželka vyzerala po chudnutí s NUTRI FOOD PLAN výborne. Tak som sa rozhodol, že do toho pôjdem aj ja.“

Volám sa Juraj Tinka a mám 45 rokov. O NUTRI FOOD PLAN som sa dozvedel od manželky, ktorá tiež vďaka programu schudla. Už dlhšie som sa cítil zle a mal som veľké brucho. Do toho ťažká chôdza a zlá ohybnosť celého tela…

Manželka však schudla a vyzerala výborne. Chcel som sa cítiť fajn, tak som šiel do toho! Mal som 3x denne stravu z NUTRI FOOD PLAN, a k tomu neskôr aj 1 porciu bielkovín so zeleninou. Najskôr som pociťoval veľký hlad, ale neskôr, keď som mal 3 jedlá a jedlo s bielkovinami, moje telo si zvyklo a cítil som sa super.

Najviac mi chutili polievky a hlavné jedlá. Taktiež aj kaše na raňajky. Okrem produktov NUTRI FOOD PLAN som bol spokojný s nutričnou poradkyňou, ktorá bola flexibilná a ochotná hocikedy mi poradiť!

Najlepšie je jednoducho prísť na diagnostiku, a sami hneď budete vidieť, že je treba so sebou niečo robiť. Ja som rád, že som to zvládol, pretože sa cítim skvele. Určite do svojho jedálnička zaradím viac zeleniny, viac turistiky, a rýchla chôdza s mojimi psíkmi sa stala mojim každodenným rituálom.

Juraj