KATARÍNA HORVÁTHOVÁ

Pred:

105kg

Po:

73kg

Rozdiel:

32kg

„Vďaka diéte NutriFood mám nielen skvelú postavu, ale i super život.“

Skôr, ako som dospela k takémuto záveru, prešla som veľkou životnou zmenou nielen svojej vizáže, ale hlavne vnútornou premenou, ktorá sa odzrkadlila na mojom zdravotnom stave.

Ako každý začiatok, aj ten môj bol niekde pred rokmi,  kedy som postupne po pôrode priberala a nie a nie schudnúť. Bola som  na materskej dovolenke, neprejedala som sa, pohybu bolo dosť, ale dnes už viem, že som jedla príliš veľa nesprávnych jedál, pila málo vody a preto moja váha stále narastala. I napriek  tomu, že som chodila všade peši, cvičila aerobik, váha nešla dolu, skôr naopak, priberanie bolo z roka na rok väčšie, čomu som vtedy vôbec nerozumela a nevedela si to vysvetliť. Keď som mala nehodu na steperi a musela som prestať cvičiť, vedela som, že už tadiaľto cesta nevedie. Ešte k tomu to, že som syna  začala voziť na aute do škôlky, potom som celý deň sedela v práci na stoličke sa odzrkadlili na tom, že ručička na váhe sa dostala na trojciferné číslo 105 kg! Samozrejme k tomu  sa začali objavovať i zdravotné problémy so zadýchavaním, po jedle som mávala často pálenie záhy no a moja alergia bola výrazne zhoršená.

Dennodenná únava mi jasne dávala najavo, že organizmus je preťažený a bojuje.

Všimla som si, že moja suseda Zuzka veľmi schudla a aj napriek tomu je plná energie. Zmenila sa jej postava, chodí cvičiť a jej manžel Marek tiež dosť výrazne schudol. Po krátkom rozhovore s nimi som sa dozvedela, že v Trenčíne je výživová poradňa NUTRI FOOD PLAN, robia tam diagnostiku metabolizmu na špeciálnom prístroji a majú rôzne programy na redukciu hmotnosti.

Zuzka ma objednala k výživovej poradkyni na vstupnú konzultáciu. Tu som sa dozvedela všetky potrebné informácie o svojom zdravotnom stave, slabom pitnom režime, vysokom viscerálnom tuku a hneď mi bolo jasné, že cvičenie je super, ale zásah do stravy je nevyhnutný. Čakal ma detoxikačný program a bola som zvedavá na prvé výsledky. Zuzka aj Marek boli mojou inšpiráciou a veľmi ma podporovali, za čo im zo srdca ďakujemPravidelné kontroly v poradni v Trenčíne boli pre mňa zase motivujúce, pretože som nielen cítila, ale aj videla výborné výsledky a výživová poradkyňa mi vždy vysvetlila a usmernila ma čo môžem a čo nie. Manžel ma podporoval a rovnako aj celá rodina, síce zo začiatku som musela hlavne na rodinných oslavách vysvetľovať,  že nechcem, nemôžem… ale postupne to akceptovali.

Počas redukcie hmotnosti som postupne zaradila do programu aj cvičenie, pretože energia bola neskutočná a prichádzali aj prvé úspechy a pochvala od trénera. Diéta bez hladovania s nutrične vyváženými potravinami a super výživnými tyčinkami dokázali s mojím organizmom veľké zmeny. Nielen úbytok -32 kg na váhe, ale čo je hlavné – nemám problém so zadýchavaním, neviem čo je pálenie záhy, alergia mala úplne mierny priebeh a energie mám na rozdávanie.

 Rodina je na mňa veľmi pyšná a kamaráti, ktorí ma dlhšie nevideli, ma nespoznávajú. Všetci ma chvália až mi je to niekedy nepríjemné. Konečne si môžem kúpiť veci, ktoré sa mi páčia, na dovolenke som si skvele oddýchla, nemala som žiadny stres obliecť sa do plaviek. Toto sú tie ďalšie benefity, ktoré mi priniesla táto neskutočná premena.

Zmenila som komplet môj životný štýl, jem pravidelne, viem presne, čo môžem a čo nie, cvičím 4-5 krát týždenne a mojim cieľom je váha 65 kg.

Špeciálne výživové a redukčné programy s potravinami NutriFood sú skutočne výborné, dokážu Vás nielen detoxikovať, ale aj zbaviť nadbytočných kilogramov a postupne motivovať k zmene životného štýlu.

V súčinnosti s odbornou pomocou výživovej poradkyne Mgr. Evy Deckárovej z poradne v Trenčíne bola moja zmena skutočne dokonalá.

Katka