KATARÍNA LACKOVÁ

Pred:

149kg

Po:

92.50kg

Rozdiel:

56.5kg

„S každým strateným kilogramom, sa mi vracia krv do žíl, sebavedomie, iskra v oku a chuť žiť!“

Samozrejme čím vyššia váha, tým menej pohybu. Ako každá buchta, aj ja som vyskúšala niekoľko diét. Ak sa aj zadarilo a niečo som zhodila, nedokázala som v tom zotrvať večne a JOJO EFEKT nikdy nenechal dlho na seba čakať. Takže už pár rokov nebojujem,  nevážim sa, neriešim…NEŽIJEM!!! Lebo čo si budeme hovoriť o sebavedomí tučnej ženy…kamsi tamsi vyprchalo a uzatváranie sa pred ľuďmi mi už išlo zo všetkého najľahšie. Veru smutný, osamelý, prázdny život…neživot. Ale očividne mám anjelov, ako v nebi, tak aj na zemi. A ten pozemský anjel, volajme ho Zuzana (moja sestra), ma dokopal k NUTRI FOOD PLAN, ktorému som sa spočiatku tiež samozrejme bránila. Výhovorky, že je to drahé, že si to nemôžem dovoliť…išli do prázdna. Sestra ma k Renátke objednala na parádny dátum a čas, 22.2. o druhej. A kým ten deň prišiel, mala som dostatok času na prečítanie príbehov ľudí, ktorí schudli s NUTRI FOOD PLAN a to ma nakoplo tak, že som sa toho dňa nevedela dočkať, začala som veriť, že sa to podarí aj mne a že to ani nebude dlho trvať.

Je utorok 2.júla, môj úbytok váhy je k dnešnému dňu -38kg!

Krásne číslo, no stále mám kus cesty pred  sebou, ale už teraz môžem povedať, že s každým strateným kilom, sa mi vracia krv do žíl, sebavedomie, iskra v oku, chuť žiť, dokonca som sa začala mať rada a vážiť si samú seba. Rovnako dnes môžem povedať, že robím veľkú radosť svojim blízkym. Tým, ktorí sa o mňa už báli. Píšem svoj príbeh…nedopíšem ho celý, vrátim sa k nemu neskôr, ale už teraz viem, že ho dopíšem a rada zverejním, veď predsa aj ja môžem niekoho inšpirovať.

Je tu september, čas na aktualizáciu, oslavu? Dvojciferné číslo mojej váhy si to zaslúži… ja si to zaslúžim. Samozrejme, to číslo stále nie je lichotivé, preto určite pokračujem ďalej. Ďalej, za úžasnej podpory svojich najbližších. Ďalej, za prejavenej podpory množstva známych, aj menej známych ľudí. Ďalej, za podpory mojej novej lásky, za podpory dievčat, ktoré so mnou kráčajú s paličkami Čutkovskou dolinou…Všetkým Vám ďakujem!

Špeciálne ale, za nový život, ĎAKUJEM mojej sestre Zuzane a mojej neteri Lucii.

S pozdravom,

Katarína Lacková