KRISTÍNA KÖVEŠOVÁ

Pred:

68kg

Po:

55kg

Rozdiel:

13kg

„A viete, čo je najdôležitejšie, že som všetkým, ale aj sebe ukázala, že aj keď to nebolo ľahké, dá sa to a slovo nedá sa neexistuje.“

 Najdôležitejšie je, aby ste sa mali radi, bez ohľadu na to, koľko vážite. Ak sa však naučíte pravej sebaláske, budete chcieť pre vaše telo len to najlepšie a to je zdravie.

„Jedna z najdôležitejších vecí, ktoré máme je zdravie. Ja som si to uvedomila, keď som sa začiatkom roku otrávila a po orgánovom kolapse som nedokázala ovládať svoje telo. Ten pocit, že ja, vždy plná energie nevládzem chodiť, bol hrozný. No moje telo to zvládlo. Poďakovala som sa mu a sľúbila som, že už ho nebudem zanedbávať, nebudem mu hovoriť, že nemám na neho čas, nebudem mu nadávať, ako sa mi nepáči… dám mu lásku a poďakujem mu,“ začína svoje rozprávanie Kristína.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa kristinakovesova (@kristinakovesova)

„A tu som sa začala učiť pravej sebaláske. Našla som si na seba čas a začala sa venovať aj sebe. Moju prioritou bolo a je zdravie. A keďže mám zdravotné problémy, oslovila som výživového poradcu NUTRI FOOD PLAN a schudla skvelých 13 kíl. Každý týždeň som chodila na váženie a baby mi boli veľkou oporou a motiváciou. Dodnes ich mám vo svojom živote …“teší sa Kristína a my s ňou, že si zdravie kladie na prvé priečky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa kristinakovesova (@kristinakovesova)

„A viete, čo je najdôležitejšie? Že som všetkým, ale aj sebe ukázala, že aj keď to nebolo ľahké, dá sa to a slovo nedá sa neexistuje. Dokážete všetko, čo len chcete, ak sa naozaj rozhodnete. Nie o týždeň, nie zajtra, ale teraz. Ja sa cítim oveľa lepšie, ako pred kedykoľvek tým. Lebo už viem, čo je sebaláska …“, uzatvára svoje rozprávanie Kristína a my pevne veríme, že namotivovala aj vás nielen k chudnutiu, ale najmä k tomu pocitu mať rád sám seba. Potom už všetko ide akosi ľahšie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa kristinakovesova (@kristinakovesova)