LENKA NOVOMESTSKÁ

Pred:

91kg

Po:

75kg

Rozdiel:

16kg

„Videla som, že diéta NutriFood funguje a tak som to vyskúšala aj ja.“

Môj skutočný príbeh o chudnutí sa začal po tohtoročných Vianociach

Asi taká klasika, kedy málokto odolá chutným vianočným nástrahám v podobe kalorických jedál, majonézových šalátov, chutných zákuskov a sladkostí. Avšak realita nastala ihneď po Vianociach, kedy som sa postavila na váhu a sklamaná som si vyčítala, kam som až nechala zájsť toto moje „vianočné prejedanie sa.“ Ručička na váhe ukazovala viac ako 90 kg?! Vtedy som si povedala, že s tým musím niečo urobiť a oslovila som moju kamarátku – nutričnú poradkyňu NutriFood – Eriku. Ona sama s diétou NutriFood nádherne schudla a touto svojou premenou (keďže na nej som videla, že to naozaj funguje) ma motivovala k rozhodnutiu, že to vyskúšam aj ja. Okrem zhodenia nadbytočných kilogramov som si však zároveň chcela týmto dokázať, že mám dosť silnú vôľu, aby som naštartovala svoj organizmus na pozitívnu zmenu k zdravému životnému štýlu. 

Hneď po Novom roku som jej napísala, dohodli sme si termín a stretli sme sa. Bolo to jednoduché a postup stravovania s potravinami NutriFood mi bol úplne jasný a dalo sa to zvládnuť. Prvé kilá išli dole veľmi rýchlo a ľahko, čo ma veľmi tešilo. Mojím obľúbeným dezertom sa stal kaleráb a reďkvičky. Zamilovala som si hlavne zeleninové polievky a moja obľúbená bola špargľová. V rámci „extra týždňa,“ kedy som mala niektoré potraviny povolené, som si s obľubou piekla plnene šampiňóny so syrom cottage alebo v cukete a musím povedať, že boli skvelé. Zmenou môjho životného štýlu sa zmenili aj moje stravovacie návyky a niektoré potraviny mi nechýbajú doteraz. Prestali mi napríklad chutiť vysmážané jedlá a prílohy, vôbec mi nechýbajú sladkosti veľmi obmedzene konzumujem dokonca aj chlieb.

Táto úspešná diéta, dôvera k nutričnej poradkyni Erike a neprajnosť niektorých ľudí vo mne moju odhodlanosť a vôľu schudnúť zdvojnásobili a začala som k diéte aj aktívne cvičiť a posilňovať za pomoci odborného trénera – dlhoročného športovca. Pravidelne na sebe pracujem a pohyb je pre mňa radosť. Môj život sa zmenil k lepšiemu, mám množstvo energie a chuti do života a pozitívne ohlasy na moju „premenu“ ma posúvajú neskutočne vpred. Nie všetci vám však budú priať a nie u každého nájdete pochopenie, ale o to krajšie sú pohľady, kedy ostatní na vás uvidia, že ste to naozaj dokázali. Všetko sa však musí začať u vás a hlavne vy musíte chcieť.

Tak veľa šťastia s diétou NutriFood Vám želá
Lenka Novomestská