LENKA SKOLNIKOVIČOVÁ

Pred:

122kg

Po:

75kg

Rozdiel:

47kg

„Bola som pevne rozhodnutá po schôdzke s poradkyňou, že to dám dolu ale ani som nedúfala, že sa mi podarí až toľko a v takej krátkej časovej osi.“

Keď mi jedna známa odporučila NUTRI FOOD PLAN, nakoľko ona s tým schudla 20 kg tak som sa rozhodla, že to skúsim tiež a stálo to za to si myslím. Email  som si vyhľadala na internete a napísala som poradkyni Erike, ktorá mi ochotne odpísala behom chvíľky a dala mi termín hneď za dva dni. Tam mi všetko vysvetlila, poradila, odvážila si ma a zaradila do svojho programu. Bola som pevne rozhodnutá po schôdzke s poradkyňou, že to dám dolu ale ani som nedúfala, že sa mi podarí až toľko a v takej krátkej časovej osi.

Môj priebeh chudnutia bol prvý týždeň ťažký nakoľko som mala zlé návyky, že som ráno neraňajkovala, večer som sa prejedala chipsami a podobnými pochutinami. Ako som skúsila kokteily NutriFood tak mi veľmi zachutili a už som pri nich zostala. Moja poradkyňa mi poradila, čo ešte k tomu môžem a tak som to presne dodržovala podľa jej rád. Ďakujem, že mala so mnou trpezlivosť, nemala to so mnou ľahké. Zvolila som si plnú náhradu stravy a dali sme sa s Erikou do boja. Bála som sa toho, že keď prejdem na tuhú stravu tak zasa priberiem ale poradkyňa Erika mi všetko vysvetlila. Ako, kedy a hlavne čo mám jesť a pomaly ma previedla na tuhú stravu. Môžem s úsmevom povedať, že už som tri mesiace na tuhej strave a nestalo sa tak.

-47kg za 8 mesiacov!

Dlho som sa divila, že ma koľko známych ani nepozdravilo ale už viem čím to bolo. Tou premenou, že ma nespoznali.

Teraz, keď ma veľa známych stretne, tak každého reakcia je WAAAU!

NUTRI FOOD PLAN som odporučila aj svojim kamarátkam, ktoré majú problémy s váhou a Erika sa ich ochotne ujala.

Ešte raz sa chcem poďakovať Erike za to, že mi pomohla a mala so mnou trpezlivosť.

Ďakujem!

Lenka Skolnikovičová