MARTINA KOTIŠOVÁ

Pred:

86kg

Po:

62kg

Rozdiel:

24kg

„Myslím na svoje deti a preto musím myslieť predovšetkým na svoje dobré zdravie!“

„Pani Martina vyhľadala poradenské centrum NUTRI FOOD PLAN v M-Palác Brno vďaka svojmu bratrancovi, ktorý ju osobne priviedol k výživovej poradkyni. On sám bol klientom v našej výživovej poradni,“ spomína si výživová poradkyňa na klientku Martinku – maminku dvoch malých dievčat. „Práve kvôli deťom ju jej bratranec k nám priviedol. Povedal, že jej musíme pomôcť.“

Na začiatku bolo chudnutie ťažké. Pani Martina začínala na inej proteínovej diéte a jedla jej vôbec nechutili a jej telo nechcelo spolupracovať. Do toho niekoľko-krát ochorela a musela užívať antibiotiká a redukčný program sa tak neplánovane natiahol, až sa chvíľami zdalo, že pani Martinka to už vzdá. Po komplexnej diagnostike a nastavení individuálneho redukčného a výživového programu NUTRI FOOD PLAN s nízkosacharidovými potravinami NutriFood sa jej chudnutie rozbehlo ako mávnutím kúzelného prútika.

A výsledok je vynikajúci!

Premena Martinky vyvoláva vlastne najviac pozitívnych reakcií u ľudí, ktorí pravidelne sledujú dianie a výsledky vo výživovom poradenskom centre NUTRI FOOD PLAN M-Palác Brno. Už niekoľko krát odznelo z úst klientov, že tá pani Martina prešla ale poriadnou zmenou a dnes je z nej veľká kočka.

Svojou premenou inšpirovala veľké množstvo nielen svojich známych, ktorí sa vďaka nej rozhodli zabojovať so svojimi kilami navyše. Všetkým držíme palce, aby to zvládli ako pani Martinka.

ODBORNÍK RADÍ