MARTINA KOTIŠOVÁ

Pred:

86kg

Po:

62kg

Rozdiel:

24kg

„Myslím na svoje deti a preto musím myslieť predovšetkým na svoje dobré zdravie!“

„Pani Martina vyhľadala poradenské centrum NUTRI FOOD PLAN v M-Palác Brno vďaka svojmu bratrancovi, ktorý ju osobne priviedol k výživovej poradkyni. On sám bol klientom v našej výživovej poradni,“ spomína si výživová poradkyňa na klientku Martinku – maminku dvoch malých dievčat. „Práve kvôli deťom ju jej bratranec k nám priviedol. Povedal, že jej musíme pomôcť.“

Na začiatku bolo chudnutie ťažké. Pani Martina začínala na inej proteínovej diéte a jedla jej vôbec nechutili a jej telo nechcelo spolupracovať. Do toho niekoľko-krát ochorela a musela užívať antibiotiká a redukčný program sa tak neplánovane natiahol, až sa chvíľami zdalo, že pani Martinka to už vzdá. Po komplexnej diagnostike a nastavení individuálneho redukčného a výživového programu NUTRI FOOD PLAN s nízkosacharidovými potravinami NutriFood sa jej chudnutie rozbehlo ako mávnutím kúzelného prútika.

A výsledok je vynikajúci!

Premena Martinky vyvoláva vlastne najviac pozitívnych reakcií u ľudí, ktorí pravidelne sledujú dianie a výsledky vo výživovom poradenskom centre NUTRI FOOD PLAN M-Palác Brno. Už niekoľko krát odznelo z úst klientov, že tá pani Martina prešla ale poriadnou zmenou a dnes je z nej veľká kočka.

Svojou premenou inšpirovala veľké množstvo nielen svojich známych, ktorí sa vďaka nej rozhodli zabojovať so svojimi kilami navyše. Všetkým držíme palce, aby to zvládli ako pani Martinka.