MELINDA SREJNER

Pred:

82.70kg

Po:

69.80kg

Rozdiel:

12.9kg

„Priznám sa, prvé dni boli ťažké, ale keď som videla, že z váhy ubúda, dostala som ešte väčšiu silu a dosiahla som svoju vysnívanú váhu.“

V roku 2019 som mala aj veľké stresy, tak samozrejme som len jedla. Dozvedela som sa o redukčných programoch NUTRI FOOD PLAN. Najprv som uvažovala nad tým, či diétu mám vyskúšať ale keď som v máji stúpila na váhu a váha mi ukazovala 82 kg, hneď na druhý deň som volala pani Ildikó Haszterman, a objednala som sa na termín konzultácie.

Dňa 20. mája 2019 som začala s diétou NUTRI FOOD PLAN. Priznám sa, prvé dni boli ťažké, ale keď som videla, že z váhy ubúda, dostala som ešte väčšiu silu a dosiahla som svoju vysnívanú váhu.


A v auguste som už bola už o 12 kg ľahšia. 

Cítim sa oveľa lepšie a odvtedy nie som ani chorá. Jedlá sú chutné a nebola som ani hladná. Pani Ildikó mi vždy poradila, ako sa mám stravovať, akú zeleninu, či bielkoviny si môžem dať popri diéte NUTRI FOOD PLAN. S programom som skončila začiatkom septembra, moja váha už bola ustálená a to na 69 – 70kg. Na raňajky si ešte stále dávam koktail a ešte mi stále tak isto chutia. Fotka pred je z apríla 2019 a druhá je z decembra 2019. Odvtedy si dávam pozor čo a kedy jem. Priznám sa teraz cez sviatky to nebolo jednoduché.

Ďakujem pani Ildikó Haszterman za dobré rady.

Melinda Srejner