MICHAELA ADAMOVÁ

Pred:

103.60kg

Po:

82.00kg

Rozdiel:

21.6kg

„Nikdy som nebola kamoška s diétami!“

Preto som si povedala, že začnem ešte pred novým rokom . Keby som to neriešila hneď a odložila „na neskôr,“ isto by som si to ešte rozmyslela.

Povedala som si rázne – hneď a žiadne od zajtra!

NUTRI FOOD PLAN som si najskôr prečítala na internete a potom som si dohodla termín s nutričnou poradkyňou Ankou. Všetko mi vysvetlila a vedela som, že sa na ňu môžem kedykoľvek obrátiť, keď budem mať nejaký problém alebo otázku. Prvé dva týždne boli ťažké a to hlavne preto, že boli sviatky a všade naokolo bolo nejaké pokušenie. Povedala som si, že keď prekonám tento začiatok, tak potom to už pôjde raz-dva. A nemýlila som sa!

Ubehlo to rýchlo a potom to už išlo samo

Všetky jedlá NutriFood som si obľúbila. Boli rýchle a veľmi jednoduché na prípravu, hlavne vtedy, keď človek nestíha. Po každej kontrole u nutričnej poradkyne som odchádzala s úsmevom na tvári. Keď som videla ako kilá a aj centimetre ubúdajú, bola to pre mňa ešte väčšia motivácia. Veď koho by aj nemotivovalo -11 cm v pase a fantastických -17 cm v bokoch? Veci mi začali padať a od okolia som začala namiesto vyčítavých rečí počúvať samé komplimenty. Cítim sa lepšie, zdravšie a krajšie. Šatník som musela vymeniť, čo mi vôbec nevadí, keďže viem, že môžem ísť do obchodu s pocitom, že si konečne aj niečo na seba kúpim. Nutričná poradkyňa ma v rámci redukčného programu naučila a vysvetlila zásady zdravého stravovania a životného štýlu. Tie som si s nadšením osvojila a preto som si istá, že sa mi podarí udržať si svoju váhu aj naďalej. 

Dokonca sa rozhodujem, že v ďalšom roku sa do redukčného programu s NUTRI FOOD PLAN ešte vrátim a dám dole ďalších 10 kíl. Stojí to za to!

Diétu NUTRI FOOD PLAN by som určite odporučila každému, kto  sa rozhodne zabojovať s nadbytočnými kilami. Je nenáročná, chutná a dokonca sa môžete vždy spoľahnúť na svoju nutričnú poradkyňu, ako ja na tu svoju Anku Stráňavskú. Chcem sa jej veľmi pekne poďakovať za všetok čas, ktorý sme spolu strávili a za pomoc, ktorú mi poskytla. Aj vďaka nej som získala späť svoju sebadôveru a životnú vitalitu.

Michaela Adamová