MICHAELA SADINSKÁ

Pred:

104kg

Po:

90kg

Rozdiel:

14kg

„Jedine diéta NutriFood mi pomohla! Budem krajšia nevesta!“

S programami NUTRI FOOD PLAN som sa po prvý raz dostala so kontaktu v rámcisúťaže „Báječné chudnutie s NutriFood“. Tam som prihlásila preto, lebo som si chcela zlepšiť svoj zdravotný stav, zbaviť sa bolesti kĺbov, ktoré mi spôsobovala moja nadváha a veľkou motiváciou bola aj moja blížiaca sa svadba. Jednoducho aj preto, aby som sa páčila sama sebe a hlavne cítila sa vo svojom tele dobre a zdravo. O tejto súťaži som sa dozvedela na facebooku a neváhala som sa prihlásiť. Bolo to jednoduché. Napísala som svoj príbeh o tom, ako som sa dostala do situácie, v ktorej som si už sama nevedela poradiť s mojimi kilami navyše. Šťastie sa nakoniec usmialo aj na mňa.

Teraz je všetko inak..
Môj snúbenec, ako aj celá jeho rodina stála pri mne, podporovali ma a moja budúca svokra dokonca solidárne chudla spolu so mnou. Pravidelné kontroly s nutričnou poradkyňou som si veľmi obľúbila, pretože ma neskutočne motivovali a moje výsledky ma neustále hnali vpred. Všetci verili, že to dokážem a hlavne ja sama som bola o tom presvedčená. Veď moja váha išla stále dole a moje sebavedomie rástlo.

Na diéte som si pochutnávala
Asi Vám to znie trochu absurdne, no faktom je, že diétne potraviny NutriFood boli ozajstná mňamka. Niektoré som si dokonca obľúbila natoľko, že si aj teraz s nimi dokonca nahrádzam kalorickú večeru alebo si pripravím môj obľúbený čokoládový koktail, keď nestíham raňajkovať. Diéta NutriFood ma naučila pravidelnosti pri stravovaní a najmä dodržujem pitný režim, čo som predtým nerobila.

-14 kg za dva mesiace!
S výsledkom redukčného programu som veľmi spokojná. Moja váha ukazuje o skvelých 14 kilogramov menej. NutriFood ma okrem iného naučil správnemu stravovaniu a naviedol na zdravý životný štýl, keďže súčasťou redukčného programu nie je len chudnutie, ale aj prechodová fáza a postupná stabilizácia hmotnosti, aby sa nedostavil nežiadúci jo-jo efekt. Preto na celý proces chudnutia dozerá kvalifikovaný odborník – výživový poradca. A toto naozaj veľmi oceňujem, keďže pri rôznych výživových diétnych doplnkoch, ktoré som predtým vyskúšala a boli neúspešné a ktoré navyše dostanete kúpiť kade-tade v drogérii a na internete, Vám tento jo-jo efekt ľahko hrozí. Pod vedením nutričných poradcov sa naozaj chudne rýchlejšie a hlavne je to bezpečné. Dohliadali na mňa počas celej diéty a ja som mala navyše možnosť konzultovať akékoľvek otázky, ktoré mi napadli počas priebehu chudnutia.

Je to naozaj vynikajúci pocit, byť o toľko kíl ľahšia a toto určite nie je koniec môjho chudnutia, keďže som sa rozhodla schudnúť ešte ďalšie kilogramy. Dnes už viem, ako sa to dá. Stačí len chcieť, upraviť si jedálniček, odstrániť zlé stravovacie návyky a samozrejme trochu pohybu do života. Cítim sa oveľa lepšie, chodí sa mi lepšie, nezadýchavam sa a nie som taká unavená ako predtým. Po práci chodievam domov dokonca pešo, veľmi si to pochvaľujem a okrem iného viem, že takto niečo pre seba robím.

Teším sa každému komplimentu, ktorý dostanem!
Moje okolie na mne vidí veľkú zmenu a všetci ma preto podporujú a tešia sa so mnou. Diéta NutriFood je pre všetkých, ktorí sa nevedia prinútiť schudnúť alebo len nevedia ako začať. Hovorím to z vlastnej skúsenosti. Nie je nič jednoduchšie, ako navštíviť nutričného poradcu a nechať si poradiť a nastaviť individuálny redukčný program. Všetko vám pekne a podrobne vysvetlí, netreba sa toho báť. Moje výživové poradkyne boli úžasné, vždy usmiate a dobre naladené. Podporovali ma počas celého chudnutia. Týmto sa im chcem veľmi pekne poďakovať, osobitne každej, ktorá sa o mňa starala. Ste naozaj úžasné a som vám vďačná za všetko, čo ste pre mňa urobili. Budete mi chýbať. No našťastie teraz už viem, že keď si nebudem v niečom istá, môžem sa prísť poradiť za vami.

Držte sa!
Michaela Sadinská