NIKOL BARTEKOVÁ

Pred:

90kg

Po:

74kg

Rozdiel:

16kg

„Ak chcete čokoľvek urobiť, akúkoľvek zmenu v stravovaní, v prvom rade si dajte urobiť kvalitnú diagnostiku, pretože nie je chudnutie, ako chudnutie, a váha vôbec nie je podstatná.“

Práve to sa stalo odrazovým mostíkom v rozhodnutí 23-ročnej Nikol, zmeniť svoj životný štýl. Aké boli jej začiatky? Ktorý typ programu NUTRI FOOD PLAN ste absolvovali? 

Po vstupnej diagnostike u mojej výživovej poradkne som začala na programe COMPLETE – teda úplnej náhrade stravy – detoxikáciou organizmu. Následne som plynule prešla do programu 2 PLUS, v ktorom ešte stále pokračujem. 

Ako sa vám s programom začínalo? Mali ste pocit hladu?

Zo začiatku som jemne pociťovala hlad, prvé dni diéty, no potom som už hlad necítila ani som nadtým nepremýšľala. 

Ktoré potraviny NutriFood sú vaše najobľúbenejšie? Prečo? 

Ráno najčastejšie siahnem po koktailoch, tie sú výborné na ráno. Medzi moje obľúbené jedlá patria aj polievky a všetky hlavné jedlá – nemám preferované chute, všetkomi chutí. Je naozaj mňam diéta.

Ako sa vám spolupracovalo s vašou výživovou poradkyňou? Čo oceňujete, čo by sme na druhej strane mali zlepšiť? 

Nemám žiadne výhrady voči práci výživovej poradkyne, práve naopak, veľmi motivujúca je diagnostika, ktorú mi  po vysvetlení vždy poslala na email. Okrem toho ma vždy vedela povzbudiť a pochváliť, čo je naozaj motivujúce. 

Zmení sa teraz váš spôsob stravovania/životného štýlu? Čo ste sa rozhodli zaradiť do jedálnička/svojho fungovania pravidelne (napríklad šport)  a naopak na čo si budete dávať pozor? 

Stále pokračujem ešte v redukcii, avšak už pridávam potraviny, ktoré mi boli doporučené, určite budem chodiť na pravidelné kontrolné meranie, je to veľmi dôležité!!!

Ak by ste mali inšpirovať ostatné ženy/mužov, ktorí by chceli schudnúť, no nevedia kde začať, čo by ste im odkázali? 

Ak chcete čokoľvek urobiť, akúkoľvek zmenu v stravovaní, v prvom rade si dajte urobiť kvalitnú diagnostiku, pretože nie je chudnutie, ako chudnutie, a váha vôbec nie je podstatná. Tým, že mám zdravotný problém odstránený, vyzerám – myslým si,  že  veľmi dobre  a to je je najdôležitejšie….  preto neváhajte a navštívne odbornú poradňu, nie internet!!!