NIKOLA HIKETSBERGEROVA

Pred:

97.90kg

Po:

86.70kg

Rozdiel:

11.2kg

„Popôrodné kilogramy ma veľmi potrápili.“

Po pôrode som dúfala, že kilogramy pôjdu naspäť dolu. Bohužiaľ – dni a mesiace utekali, ale kilá zostávali. Začala som byť viac a viac sama so sebou nespokojná. Moje sebavedomie klesalo, pred zrkadlo som sa nedokázala postaviť a samu seba pochváliť. Preto som si povedala – a dosť!

Chcem zmenu!

Ešte hneď v ten deň som napísala mojej super kamoške a skvelej výživovej poradkyni Erike, aby sme si naplánovali stretnutie a vstupnú konzultáciu v jej poradni pre redukciu hmotnosti. Na prvom stretnutí mi Erika nastavila redukčný program podľa výsledkov a môjho zdravotného stavu a dala mi veľa nových a veľmi užitočných informácií ohľadom zdravého stravovania a potreby nastavenie zdravého životného štýlu. Odchádzala som pevne rozhodnutá ísť do toho naplno.

Najdôležitejšia je podpora!

A tu som dostala. A to nielen od výživovej poradkyne, ktorá ma sprevádzala celým procesom chudnutia, ale i od priateľov a rodiny. Som im za to veľmi vďačná, lebo aj vďaka nim som to dokázala. Dnes môžem s prehľadom povedať, že diéta NUTRI FOOD PLAN mi zmenila život a hlavne ma naučila žiť zdravšie. A samozrejme to najväčšie ďakujem patrí mojej skvelej kamarátke a výživovej poradkyni Erike, ktorá mi pomáhala a posúvala ma vpred. Bez nej by som sa necítila tak skvelo, plna energie a hlavne sebavedome. Diétu NUTRI FOOD PLAN určite odporúčam každému, kto sa chce rýchlo a zdravo zbaviť kíl. Ale hlavne sa chce cítiť zdravšie a plný energie bez nadbytočných kilogramov.

Nikola