Nikoleta Čambálová

Pred:

101kg

Po:

90kg

Rozdiel:

11kg

„Nechcela som schudnúť len z estetických dôvodov, ale najmä zo zdravotných. Mala som vysoký podiel viscerálneho tuku, ktorý sa spája s mnohými ťažkosťami, vrátane metabolických porúch, srdcovo-cievnych chorôb, stukovatenia pečene či cukrovky. Bývala som často a dlho chorá. Až v poradni som zistila, že aj môj oslabený imunitný systém môže mať súvis s viscerálnym tukom. Nadmerný viscerálny tuk môže tiež ovplyvniť hormonálnu rovnováhu, menštruačný cyklus a plodnosť. Tomu všetkému som chcela predísť, kým nie je neskoro.

Moja nutričná poradkyňa splnila moje očakávania. Bola odborníčkou, na ktorú som sa mohla spoľahnúť. Viedla ma, pravidelne kontrolovala a prirodzeným spôsobom ma vzdelávala v oblasti výživy, resp. toho, ako moje telo funguje. Podstúpila som rýchly program redukcie hmotnosti s úplnou náhradou bežnej celodennej stravy špeciálnymi, nízkoenergetickými potravinami NutriFood MRP. Oceňujem širokú ponuku potravín, vďaka čomu je diéta pestrá. Doslova som sa tešila, kedy si spravím koktail, alebo dám palacinky.

Svoje chudnutie som podporila cvičením Xbody, ktoré mi absolútne vyhovovalo. Za 20 minút krásne aktivuje svaly celého tela pomocou slabých elektrických impulzov, čím nahradí aj 4 cvičenia vo fitku. Taktiež som pravidelne chodila na lymfatickú masáž, ktorá mi pomáhala odvádzať z tela toxíny, odpadové látky a nadbytočnú tekutinu, čo malo efekt aj pri modelovaní postavy. Som zaneprázdnená pracujúca žena, preto veľmi oceňujem, že som pod jednou strechou mohla naraz absolvovať kontroly u svojho nutričného poradcu NUTRI FOOD PLAN, nakúpiť si potraviny NutriFood MRP, zacvičiť si s Xbody a doriať si masáž, ako odmenu. 

Napriek svojim častým zahraničným cestám som za 2 mesiace dokázala schudnúť 11 kilogramov, z čoho mám obrovskú radosť a v redukcii hmotnosti pokračujem aj naďalej. Všetkým, ktorí svoje zdravie neberú na ľahkú váhu, odporúčam obrátiť sa na nutričného poradcu NUTRI FOOD PLAN, s ktorého pomocou bude vaše chudnutie nielen rýchle, ale najmä zohľadní váš zdravotný stav.“