PAVLINA SEMROVÁ

Pred:

98kg

Po:

72kg

Rozdiel:

26kg

„Nečakala som, že kilogramy pôjdu dole tak rýchlo.“

Vždy som túžila po peknej postave a tele, v ktorom sa budem cítiť dobre. To však bol len môj sen, keďže som vážila takmer 100 kilogramov. Moja váha sa neustále zvyšovala, ako prvé sa prejavili popôrodné kilogramya každé sviatky na mne tiež zanechali nejaké to kilo navyše. Nemohla som si kúpiť žiadne pekné oblečenie, pretože mi bolo všetko malé a nezmestila som sa už ani do šiat, ktoré som mala vo svojom šatníku. Hanbila som sa obliecť do plaviek a moje okolie si často robilo zo mňa posmešky. Hlavne ma podceňovali a nikto neveril, že sa to raz môže zmeniť a že dokážem na sebe zapracovať.

Postupne sa to nabaľovalo a keď sa pridružili už aj zdravotné komplikácie, rozhodla som sa to riešiť. Diétu NutriFood mi odporučili moje dve kamarátky, ktoré vďaka nej úspešne schudli. Rozhodla som sa ju teda vyskúšať aj ja. Objednala som sa u najbližšej výživovej poradkyne – pani Liteckej a navštívila som nutričnú poradňu v Skalici. Podala mi kompletne informácie o redukčných a výživových programoch NUTRI FOOD PLAN, poradila mi čo a ako a na základe výsledkov vstupného vyšetrenia sme vybrali diétny program vhodný pre mňa. A s akým odhodlaním som odchádzala od nej? Že idem do toho s pocitom – splniť si svoj sen!

Nutričná poradkyňa tu bola pre mňa počas celej doby chudnutia

Na svoju nutričnú poradkyňu som sa mohla vždy spoľahnúť. Volala som jej, keď som si nebola istá s kombináciou niektorých potravín alebo aj vtedy, keď som potrebovala len poradiť či podporiť. Veľkou motiváciou mi boli fotografie, na ktorých sama nutričná poradkyňa – pani Litecká schudla niekoľko desiatok kilogramov a stala sa z nej veľmi príťažlivá a atraktívna žena. A tak som si bola istá, že sa to dá a pritom zdravo, chutne a so zaručeným výsledkom.

Nečakala som, že kilogramy pôjdu dole tak rýchlo

Z priebehu chudnutia som bola veľmi milo prekvapená a nečakala som, že to pôjde tak rýchlo. Skutočne! Síce ma nutričná poradkyňa na to upozornila, presvedčila som sa až na vlastnej koži. Bolo to vynikajúce a najviac som sa tešila, že potraviny NutriFood boli skutočnou mňamkou. Nikdy by som nepovedala, že diéta môže byť aj chutná. Najviac mi chutili koktaily. Jedávala som ich na raňajky a večeru a môžem povedať, že výber chutí všetkých jedál je naozaj veľký. Aj preto som mala pocit, že stále skúšam niečo nové. Na obed som si väčšinou dopriala polievky, ktoré tiež chutili vynikajúco. Keď ma prepadol niekedy hlad, tak som si pripravovala dusený karfiol, brokolicu alebo špenát. Aj biela a zelena zelenina môže chutiť výborne s dochucovadlom od NutriFood. Ale hlad som pociťovala naozaj len zriedkavo.

Dnes už môžem s istotou povedať, že táto moja premena stála za to a s výsledkom chudnutia som nadmieru spokojná. Dopredu ma poháňal pocit, že budem vyzerať lepšie, konečne si oblečiem veci, ktoré mi predtým boli malé a že sa budem cítiť jednoducho skvelo. A stalo sa! Najviac som sa bavila na reakciách okolia, ktoré nevedelo pochopiť, ako som sa mohla takto zmeniť. A nečudujem sa. Veď z veľkosti oblečenia č. 52 som zrazu skončila na veľkosť č. 42. Najdôležitejšie však je to, že ja sa cítim oveľa lepšie,  a to po zdravotnej, fyzickejale aj po duševnej stránke a každému, kto sa nevie odhodlať schudnúť sám, to len odporúčam. Už sa viac nemusíte hanbiť za svoje telo a za to, ako vyzeráte!