PETRA ŠEBOVÁ

Pred:

110.10kg

Po:

72.60kg

Rozdiel:

37.5kg

„Celý svoj život som skúšala rôzne diéty.“

Rada papám a najmä sladkosti a zobkanie počas dňa je pre mňa automatické. Extrémne som pribrala počas vysokej školy na internáte a ešte viac, keď som sa vydala a asi najviac počas dvoch tehotenstiev. Dotiahla som to až na váhu 110 kg. Vyzerala som hrozne, cítila som sa hrozne, nemohla som sa na seba pozerať v zrkadle, nenávidela som svoje telo a vyzerala som minimálne o 10 rokov staršia ako v skutočnosti. A hlavne som mala aj zdravotne ťažkosti, boleli ma kĺby a mala som zvýšenú hodnotu glukózy v krvi. Na redukciu hmotnosti som sa odhodlávala už dlhšie a vždy som to odkladala. Až som jedného dňa, pri sledovaní televízie v jednej relácii určenej ženám, spoznala svoju spolužiačku, svoju dobrú priateľku a zároveň výživovú poradkyňu NUTRI FOOD PLAN – Peťku Vadovičovú. Hneď som jej napísala, dohodli sme si stretnutie a už som bola v tom.

Bola som veľmi odhodlaná a po stretnutí, kde sme si všetko vysvetlili, som sa pustila do toho. Moje okolie bolo skeptické, nedôverovali tejto metóde, ale ja som sa nenechala odradiť, zaťala som sa a prísne dodržiavala všetko, čo mi moja poradkyňa odporučila. Ani raz som nezhrešila, pridala som k stravovaniu s potravinami NutriFood aj cvičenie a kilá začali rýchlym tempom miznúť. Cítila som sa skvelo, nemala som žiadne problémy a moje telo sa menilo k lepšiemu.

 Jedlá NutriFood mi naozaj chutili. Ja naozaj nemôžem povedať, že mi niečo nechutilo, najmä koktaily a kaše – tie sú fantastické. Chudnutie išlo ľahko, kilá odchádzali a moje okolie sa nestačilo čudovať. Zdravé stravovanie sa stalo mojou vášňou a veľmi ma to chytilo. Na raňajky som si dala koktail, potom na desiatu nejakú surovú zeleninku, nasledovala polievka a na večeru som si pochutila na kaši. Nikdy u mňa doma nechýbalo veľa zeleniny, najmä cuketa, uhorka, zeler a paprika, huby ako šampiňóny alebo hliva a takisto jogurty a tvaroh. Ešte teraz si zvyknem robievať tzv. cuketové ragú, kde namiešam všetku možnú zeleninu, ktorú si osmažím na olivovom oleji s cibuľkou a cesnakom. Nesmie chýbať cuketa, šampiňóny, petržlenová vňať a korenie – aké nám len chuti. Kombinujem to so zeleninovým šalátom alebo tvarohovým dipom. To je jednoducho moja „mňamka.“

To, že sa mi podarilo takto schudnúť, bolo vidno hlavne pri pohľade do zrkadla, keď som videla ako sa mením a keď som videla a vnímala reakcie okolia. Hlavne ma to neuveriteľne bavilo – zdravo papať, popritom si zacvičiť a sledovať, ako sa moje telo zmenilo a vytvarovalo sa. Snažila som sa nekupovať v obchodoch nezdravé potraviny a hlavne žiadne sladkosti.

Chudnutie sa stalo mojou vášňou a mám sa skvelo.

To, ako vyzerám, ma posúva ďalej v mojom chudnutí a reakcie okolia sú super. Ľudia ma nespoznávajú a hovoria, že je zo mňa iný človek. A ja sa aj tak cítim. Za to vďačím NUTRI FOOD PLAN a mojej výživovej poradkyni Peťke Vadovičovej, že môj život sa úplne zmenil. Je to paráda. Dokonca moja mama sa rozhodla tiež chudnúť s NUTRI FOOD PLAN, lebo je na mňa hrdá a chce to vyskúšať aj sama na sebe. Moja rodina a hlavne manžel sú spokojní a spolu so mnou sa tešia môjmu výsledku.

Určite budem redukciu hmotnosti s potravinami NutriFood odporúčať ďalej mojim známym a ľuďom v mojom okolí, ktorí budú chcieť schudnúť, lebo toto zmenilo od základov život mne a budem rada, ak zmení život aj iným. A hlavne všetci vidia na mne, že to naozaj funguje! Moja váha po 11 mesiacoch je úžasných 72,6 kg. Ďakujem.

Petra Šebová